Strona główna > Aktualności > Treści

Samoczyszczący się filtr

Nov 21, 2017

Samoczyszczący się filtr jest szeroko stosowany w branży uzdatniania wody, jego prosty design i dobre wyniki ścieków, aby osiągnąć najlepszy efekt filtrowania. Głównymi składnikami są: silnik, elektryczny, kontroli rurociągu, inspektora składników, składniki filtru, 316L szczotka ze stali nierdzewnej, elementy na ościeżnicy, wał napędowy, połączenie kołnierzowe i importowanie i eksportowanie. Samoczyszczący się filtr do przezwyciężenia tradycyjnych filtrów, niewielką ilość zanieczyszczeń, podatne na zabrudzenia zatkania filtra część trzeba demontować i czyścić i nie można monitorować stan filtra i wiele innych niedociągnięć, z surowego wody do filtra i automatycznie Wyczyść filtr funkcja drenażu i czyszczenia kanalizacji system nieprzerwanego zaopatrzenia w wodę, można monitorować stan pracy filtra, wysoki stopień automatyzacji. Obejmujących różne dokładność filtra z 10um do 3000um potrzeb.

Samoczyszczący się filtr, uruchamiania i sterowania bez żadnych zewnętrznych energii automatycznie można czyścić filtr, automatyczne ścieków. Ciągły przepływ podczas cyklu płukania, mycia i filtracji może być skorygowana, samoczyszczący filtr czas domyślnie 10-60 / s, czyszczenie i filtracji utraty wody stanowiły tylko 0,08 0,6% kwoty filtracji; dokładność filtracji do 10 3000 mikronów; ciśnienie robocze mogą być maksymalnie 1.0-1.6Mpa; pojedynczy przepływu: 4-4160m/h. Mogą być pionowe, poziome, odwrócony wszędzie zainstalowany w dowolnym kierunku może służyć do zasilania przemysłowych, rolniczych, komunalnych, elektronika, drukowanie, medycyny i żywności i barwienie, budowlanych, stali, hutnictwa, produkcja papieru i innych gałęziach przemysłu wody filtracji.

Samoczyszczący się filtr jest filtr, aby bezpośrednio przechwycić płynnych zanieczyszczeń, pływaków, cząstki, itp., przy jednoczesnym zmniejszeniu zmętnienia wody, zmniejszyć brud, zapewniając jednocześnie z tyłu pracy urządzenia i eksploatacji urządzeń precyzyjnych, posiada automatyczne ścieków Właściwości.