Strona główna > Aktualności > Treści

Automatycznego płukania filtra

Nov 21, 2017

Do pokonania produktów tradycyjnych filtrów, niewielką ilość zanieczyszczeń, podatne na zabrudzenia zatkania, filtr, część trzeba demontować i czyścić i nie można monitorować stan filtra i wiele innych niedociągnięć, z wody surowej do filtrowania i automatycznie Filtruj wiadomości funkcji automatycznego czyszczenia i ścieków, i czyszczenie kanalizacji, gdy nieprzerwany system wody dostaw, można monitorować stan pracy filtra, wysoki stopień automatyzacji. Obejmujących różne wymagania filtracji od 10um do 3000um, oferujemy klientom rozmaite urządzenia do filtrowania wody.

Płukania filtra, uruchamiania i sterowania bez żadnych zewnętrznych energii automatycznie można czyścić filtr, automatyczne ścieków. Ciągły przepływ podczas cyklu płukania, mycia i filtracji można regulować, domyślny czas czyszczenia i filtracji jest 10-60 / s, czyszczenie i filtracji utraty wody stanowiły tylko 0,08 0,6% przefiltrowanej wody; dokładność filtracji do 10 3000 mikronów; ciśnienie robocze maksymalnie 1.0-1.6Mpa; pojedynczy przepływu: 4-4160m idealna ↓; / h.

Płukania filtra mogą być pionowe, poziome, odwrócony wszędzie zainstalowany w dowolnym kierunku może służyć do zasilania przemysłowych, rolniczych, komunalnych, elektronika, medycyna, żywności, drukowanie i barwienie, budowlane, stali, hutnictwa, papieru i innych Filtracja wody Industries.

Automatycznego płukania filtra nadaje się do wody przemysłowej, wody morskiej, żywności i przemysłu farmaceutycznego i innych lekkich chemicznych ścieków przemysłowych, krążących filtracji wody, a także regenerację emulsji, odpadów ropy naftowej, surowców płynnych i innych filtracji przetwarzania. W hutnictwa i przemysłu petrochemicznego i moc roślin dostaw i drenaż i recyrkulacji wody systemy wody i związane z procesem cieczy średni stopień filtrowania, stosowania automatycznego płukania filtra jest również coraz bardziej powszechne, Chińskich przedsiębiorstw hutniczych nowoczesne wprowadzenie ciągłego odlewania wody system, system wody wielkopiecowy, walcowane na gorąco wody pod wysokim ciśnieniem odkamieniania systemów, emulsja systemów i zamknięte systemy obiegu wody, filtracja cieczy średnich systemów są szerokie zastosowanie automatycznego płukania filtra.