Strona główna > Wiedza, umiejętności > Treści

Zaleta filtra samoczyszczącego w porównaniu z tradycyjnymi produktami

Sep 11, 2019

Filtr samoczyszczący to specjalna maszyna filtrująca, która przyjmuje sito filtrujące do bezpośredniego przechwytywania zanieczyszczeń, zawiesin i ciał stałych w wodzie w celu znacznego zmniejszenia zmętnienia, oczyszczenia jakości wody, zmniejszenia brudu systemowego, glonów, rdzy itp. Służy do oczyszczania jakości wody i ochrony systemu i innego sprzętu podczas normalnej pracy.

Filtr samoczyszczący przyjmuje inteligentny sprzęt, jego system może automatycznie określić stopień kumulacji zanieczyszczeń. Daj sygnał do zaworu spustowego, aby automatycznie się rozładował. Specjalnie stosowany w uzdatnianiu wody, samoczyszczący się filtr o prostej konstrukcji i dobrej wydajności osiągnie idealny efekt filtracji w ściekach.

W porównaniu z tradycyjnymi produktami, samoczyszczący się filtr rozwiązuje problemy związane z drobnym przeprowadzaniem, łatwym zapychaniem się brudem, koniecznością montażu części filtra w okresie filtracji i nie jest w stanie monitorować stanu filtra w tym samym czasie, może również filtrować surową wodę i automatycznie czyścić element filtrujący i automatycznie spuszczać. w procesie czyszczenia i opróżniania może działać bez przestojów i monitorować stan działania filtra, więc jest to wysoce automatyczny filtr.

W normalnych warunkach samoczyszczący filtr może osiągnąć automatyczne płukanie wsteczne bez przestojów i może być regulowany cykl filtracji. Filtry mogą być w kierunku pionowym i poziomym. Filtry samoczyszczące znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, rolnictwie, miejskiej energii elektrycznej, elektronice, medycynie, żywności, drukowaniu i farbowaniu, budownictwie, stali, metalurgii, papiernictwie i innych filtracjach wody w przemyśle.

Na przykład, gdy filtry samoczyszczące są używane w odzysku odzyskanej wody, po oczyszczeniu przez filtry, jakość wody jest niższa niż standardowa dla życia i picia, ale wyższa niż standardowa dla dozwolonego zrzutu ścieków, więc może być stosowana do zieleni ogrodowej , rzeki wody, zieleni miejskiej, spryskiwania dróg, wody gruchu w elektrowni cieplnej i chemicznej, wody do mycia samochodów itp., aby zmniejszyć koszty wody i oszczędzać zasoby.

https://www.inocofiltration.com/

self cleaning filter_meitu_1