Strona główna > Wiedza, umiejętności > Treści

Wkrótce zostaną wprowadzone wytyczne dotyczące rozwoju przemysłu reprodukcyjnego

Oct 02, 2019

„Opracowaliśmy już i poprosiliśmy o opinie, które są opiniami przewodnimi dotyczącymi promowania rozwoju branży regeneracji, i zostaną wspólnie wydane z odpowiednimi działami w celu promowania zdrowego, uporządkowanego i szybkiego rozwoju krajowego przemysłu regeneracji”. W wywiadzie powiedział Pingguang, inspektor firmy. Bingguang powiedział, że rozwój regeneracji w Chinach jest obecnie w powijakach, począwszy od regeneracji 14 części samochodowych, przez pilotów, poprzez wsparcie projektu i poprzez analizę polityki, aby osiągnąć dobry początek. W kolejnym etapie rozwój przemysłu regeneracyjnego zostanie potraktowany jako ważna część promocji gospodarki o obiegu zamkniętym w kraju. Biorąc pod uwagę charakterystykę etapu rozwoju regeneracji i warunki krajowe Chin, przemysł regeneracji może rozwijać się w zdrowy i uporządkowany sposób. Podejście wielopłaszczyznowe oznacza, że prawne, ekonomiczne i niezbędne środki administracyjne muszą być stosowane kompleksowo, aby osiągnąć postęp.

Ujawnił, że Narodowa Komisja Rozwoju i Reform, jako dział kompleksowego zarządzania krajową gospodarką o obiegu zamkniętym, współpracuje z odpowiednimi departamentami w celu promowania rozwoju krajowego przemysłu regeneracji zgodnie z wymogami Rady Państwa.

Jest dziewięć głównych kwestii: pierwsza z nich to makrowskazówki; drugi to planowanie wskazówek; trzeci to eksploracja pilotażowa; czwarty to wsparcie polityczne; piąta to gwarancja regulacyjna; szósta to niezależna innowacja; siódmy to standardowy dostęp. Ósmy to regulacja i regulacja; dziewiąte to podnoszenie świadomości, mobilizowanie całego ludu i prawdziwie zwiększenie akceptacji społecznej poprzez propagandę, która może stworzyć atmosferę społeczną, którą całe nasze społeczeństwo jest skłonne wykorzystywać, odważyć się używać i używać produktów regenerowanych. https://www.inocofiltration.com/