Strona główna > Wiedza, umiejętności > Treści

Marka Jiangsu idzie na światowe forum

Oct 06, 2019

Na dzisiejszym „Brand Jiangsu Going Global Forum”, które odbyło się dzisiaj, Qi Changyu, zastępca dyrektora prowincjonalnego Departamentu Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej, powiedział, że Jiangsu jest główną prowincją handlu zagranicznego Chin. W 2005 r. Łączna wielkość importu i eksportu prowincji osiągnęła 228 mld USD, zajmując drugie miejsce w kraju. W przypadku dużych prowincji handlu zagranicznego wzrost niezależnych marek eksportowych jest ważnym czynnikiem zrównoważonego rozwoju handlu zagranicznego. Przedsiębiorstwa eksportowe Jiangsu położyły dobry fundament pod kapitał, technologię i zarządzanie w międzynarodowej konkurencji rynkowej. W szczególności dokonali wielu pożytecznych badań w zakresie rozwoju marki i odegrali wiodącą rolę w wiodących firmach na drodze marki.

Rzeczywiście, gospodarka marki jest podstawą rozwoju Jiangsu. Rozwój firm markowych napędzał rozwój gospodarczy województwa, nie tylko promując poprawę technologiczną, poszerzając łańcuch przemysłowy, ale także tworząc aglomerację przemysłową.

Firmy zajmujące się marką racjonalnie uznają, że marki mogą wykazywać przewagę konkurencyjną. W przeszłości firmy, które korzystały z OEM, zaczęły przekształcać się w niezależne projekty i produkcję. Xinke Electronics Group zwraca uwagę na kultywację niezależnych praw własności intelektualnej, jednocześnie przetwarzając światowe przetwarzanie OEM. Produkty z serii DVD eksportowane przez niezależne marki stanowią ponad 40% produktów grupy. https://www.inocofiltration.com/