Strona główna > Wiedza, umiejętności > Treści

Automatyczny filtr płukania zwrotnego o wysokiej skuteczności oczyszczania zanieczyszczeń

Sep 16, 2019

Automatyczne płukanie zwrotne jest specjalnym filtrem o dobrym efekcie filtracji, szczególnie do filtracji naturalnego pigmentu. W procesie produkcyjnym wytworzy masę ścieków, które zawierają dużo substancji organicznych zawieszonych i pigmentów. Substancje organiczne zawierają głównie gruboziarnisty pigment, kwas mlekowy, celulozę, hemicelulozę i inne. Jeśli nie zostanie oczyszczony i będzie miał zły wpływ na środowisko, dlatego filtr płukania wstecznego jest ważny do przetwarzania zanieczyszczeń w ściekach.

filtr płukania wstecznego może bezpośrednio przechwycić zanieczyszczenia w wodzie, na przykład zanieczyszczenie w ściekach podczas produkcji naturalnego pigmentu, takiego jak zawieszone ciała stałe, cząstki stałe itp., które będą miały właściwości oczyszczania wody, zmniejszenia systemu brud, bakterie i glony, korozja itp. w celu oczyszczenia jakości wody i działania systemu ochrony.

Jeśli chodzi o automatyczny filtr płukania wstecznego, jest on przyjmowany z kilkoma elementami filtrującymi, dzięki czemu uzyska większy efektywny obszar filtra, mniejszą różnicę ciśnień. Jednocześnie jest wygodnie wyposażony we właz do montażu elementu filtrującego. Zwłaszcza w przypadku automatycznego systemu sterowania ustawianie parametrów systemu może zależeć od rzeczywistej sytuacji użytkownika.

Jakość uzdatnionej wody z filtrem płukania wstecznego może osiągnąć standard odprowadzania ścieków określony przez państwo, aby skutecznie chronić środowisko. Poza tym woda z filtrem, którą można ponownie wykorzystać i poddać recyklingowi, skutecznie oszczędza źródło wody.

Okazuje się, że automatyczne filtry do płukania wstecznego używają różnicy ciśnień do samoczynnego działania i samoczyszczenia bez przestojów dzięki wysokiej automatycznej pracy i niewielkiemu ciśnieniu różnicowemu oraz bez ręcznego usuwania placka filtracyjnego. Tak więc po skutecznym rozwiązaniu filtracji z wypłukiwaniem naturalnego pigmentu w ściekach filtry te mają dużą zdolność do zanieczyszczenia i będą szeroko stosowane w przemyśle i przedsiębiorstwie.

https://www.inocofiltration.com/