Proces filtracji wody

1. Proces filtracji wody Wprowadzenie Ciecz jest filtrowana przez worek filtracyjny w kierunku od wewnątrz na zewnątrz, wspierany przez polerujący kosz filtra. Następnie osiąga wymagany efekt idealnej separacji cieczy stałych. Może wybrać inny filtr worka filtracyjnego. Jeśli chodzi o płyn ...

Szczegóły produktu

1. Proces filtracji wody Wprowadzenie

Ciecz jest filtrowana przez worek filtrujący w kierunku od wewnątrz do zewnątrz, wspierany przez polerujący kosz filtra. Następnie osiąga wymagany efekt idealnej separacji cieczy stałych.

Może wybrać inny filtr worka filtracyjnego. Jeśli chodzi o przepływ cieczy do filtra workowego z wierzchu worka filtracyjnego, aby całkowicie rozprowadzić ciecz na powierzchni worka filtracyjnego, należy zapewnić stały poziom podstawowej dystrybucji płynów, mały negatywny wpływ turbulentnego przepływu i dobry efekt filtrowania.

image001


2. Czyszczenie procesu czyszczenia

Kiedy różnica ciśnień rurociągu wlotowego i wylotowego osiągnie przedstawioną wartość, filtr rozpocznie proces czyszczenia. Cały proces samoczyszczenia składa się z dwóch kroków: otwiera się zawór spustowy; dwa pędzle ze stali nierdzewnej, które są napędzane przez silnik wewnątrz, usuwają zanieczyszczenia, które zostały wychwycone przez siatkę, a następnie zanieczyszczenia zostaną usunięte z zaworu spustowego. Cały proces czyszczenia trwa około 15 do 60 sekund, podczas gdy w tym czasie filtracja system nie przestaje płynąć i kontrolowany przez skrzynkę kontrolną.

Typ sterowania: ma trzy modele tego, czasu, różnicy ciśnień i sterowania PLC.


3.FAQ

a.Jak jest twój poziom cenowy?

O: Fabryka bezpośrednia sprzedaż, mamy cały proces produkcji linii produkcyjnej od standardowych produktów do części OEM.

b. Jak działa twoja fabryka w kwestii kontroli jakości?

Odp .: Certyfikaty ISO9001 i ASME. Roczna gwarancja jakości i wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania.

c. Jakie warunki płatności są akceptowane?

Odp .: T / T lub L / C lub West Union lub Moneygram lub Paypal, inne są mile widziane.

d. Jak zorganizować przesyłkę?

Odp .: Nad morzem / pociągiem / samolotem lub ekspresowym, 15-20 dni przed depozytem.

image003

 


Zapytanie