Samoczyszczące filtry do wody

1. Czyszczenie sitek wstępnych Wprowadzenie Samoczyszczące filtry do wody to samoczyszczący filtr, który jest używany głównie do filtrowania mediów, które zawierają więcej cząstek grawitacyjnych w cieczy. Skrobaczka wewnętrzna jest taka, że skrobak znajduje się wewnątrz elementu filtrującego. 2. Aplikacja węglowy filtr i ...

Szczegóły produktu

1. Czyszczenie sitek do wody Wstęp

Samoczyszczące się filtry wody to samoczyszczący filtr, który jest używany głównie do filtrowania mediów zawierających więcej cząstek grawitacyjnych w cieczy. Skrobaczka wewnętrzna jest taka, że skrobak znajduje się wewnątrz elementu filtrującego.

image001


2. Aplikacja

Skrzynka z filtrem węglowym i wywoływana do wieży adsorpcyjnej z węglem aktywnym, jest rodzajem urządzenia do przetwarzania suchego gazu. Adsorpcja w wieży adsorpcyjnej z aktywowanym węglem jest selektywnym, niepolarnym materiałem niż łatwo polarna substancja adsorpcyjna. W tej samej serii materiałów substancje o wyższej temperaturze wrzenia są łatwiej wchłaniane. Im wyższe ciśnienie, tym niższa temperatura, im wyższe stężenie, tym bardziej adsorpcja, temperatura i ciśnienie desorpcji, korzystny gaz.

 

3. NASZA USŁUGA

a. Zapewniamy bezpłatny serwis techniczny dotyczący filtra AHU

b. Bezpłatne zwiedzanie na miejscu i wprowadzenie do naszej fabryki

c. Zapewniamy bezpłatny proces projektowania i sprawdzania poprawności

d. Możemy zagwarantować terminową dostawę próbek i towarów

e.Zamknij śledzenie wszystkich zamówień przez specjalną osobę i informuj klientów na bieżąco

f. Wszystkie zapytania po sprzedaży zostaną udzielone w ciągu 24 godzin

image003

 


Zapytanie