Samo czyszczenie filtra wody nawadniania

1. self cleaning wody do nawadniania filtr filtr ten Pędzel jest równe z filtrem Bernoulliego, długa żywotność, zwykle czas pracy może być więcej niż 10 lat i przyjazny dla środowiska – nie obróbki chemicznej wymagane wprowadzenie. Poza tym masz wiele opcji, gdy jest to wymagane, dla materiału...

Szczegóły produktu

1. samo czyszczenie filtra wody nawadniania wprowadzenie

Filtr ten Pędzel jest równe z filtrem Bernoulliego, długa żywotność, zwykle czas pracy może być więcej niż 10 lat i przyjazny dla środowiska – nie obróbki chemicznej wymagane. Poza tym, masz wiele opcji, gdy jest to wymagane, dla materiału, można węgla wybór obudowy filtra ze stali i stali nierdzewnej woda Obudowa filtra i SS316L. dla niezawodnego typu sprzątanie ma instrukcji, czas i różnicy ciśnień przez formant Pole sterowania PLC.

image001


2. wszystko

Oryginał: Jiangsu, Chiny

Certyfikacja: ISO9001, CE, ISO 14001, Rosh, pieczęć ASME "U"

Cena: do uzgodnienia

Materiał: Stal węglowa, SUS304, SUS316L

Napięcie: 220V/380V 50Hz, napięcie może być jako lokalny popyt

Termin płatności: T/T, l/c lub innych

Termin dostawy: 35 dni po dokonaniu płatności Zaawansowana

 

3. self cleaning procesu filtrowania

Gdy różnica ciśnień wlotowych i wylotowych rurociągów osiąga wartość prezentowanej, filtr zostanie uruchomiony proces czyszczenia. Proces cały samoczyszczące zawiera dwa kroki: otwiera zawór spustowy; dwie szczotki ze stali nierdzewnej, które jest napędzana przez silnik wewnątrz będzie szczotkować off zanieczyszczeń, które został schwytany przez siatkę i następnie nieczystości będą odprowadzane od zaworu spustowego... Cały proces trwa około 15 do 60 sekund, w tym czasie do czyszczenia, system filtracji nie przestanie płynąć i kontrolowana przez mechanizm sterowania.

Typ sterowania: ma trzy model tego, czas, ciśnienie różnicowe i sterowania PLC. XF-X01 automatyczne pędzel siebie czyszczenia filtrów są szeroko stosowane w filtracji wody lub warunek filtrowania cząstek zawieszonych z wysoka wydajność filtrowania, ekonomicznych i środowiskowych skutków.

 

4. NASZ SERWIS

o. zapewniają bezpłatny techniczne dotyczące filtru AHU

B.swobodny na miejscu touring i wprowadzenie nasze fabryki

c.We zapewniają proces projektowania i weryfikacji za darmo

d.We może zagwarantować dostawy na czas próbki i towarów

e.Close obserwacji wszystkich zamówień przez klientów specjalnych osoby i przechowywać, poinformowany w odpowiednim czasie

wniosek po sprzedaży f.All odpowiemy w ciągu 24 godzin

image003Zapytanie