Ciecze filtracyjne procesu

1. Filtr procesowy Ciecze Wprowadzenie Może wybrać inny filtr workowy z filtrem precyzyjnym. Jeśli chodzi o przepływ cieczy do filtra workowego z góry worka filtracyjnego, aby rozprowadzić ciecz całkowicie w powierzchni worka filtracyjnego, sprawić, aby cały poziom podstawowego stałego rozkładu płynów, małe ujemne ...

Szczegóły produktu

1. Filtr procesowy Ciecze Wprowadzenie

Może wybrać inny filtr worka filtracyjnego. Jeśli chodzi o przepływ cieczy do filtra workowego z górnej części worka filtracyjnego, aby rozprowadzić ciecz całkowicie na powierzchni worka filtracyjnego, należy wykonać cały poziom podstawowego stałego rozkładu płynów, mały negatywny wpływ turbulentnego przepływu i dobrego efektu filtrowania. osiągnąć wymagany efekt idealnej separacji cieczy stałych.

Może wybrać inny filtr worka filtracyjnego. Jeśli chodzi o przepływ cieczy do filtra workowego z wierzchu worka filtracyjnego, aby całkowicie rozprowadzić ciecz na powierzchni worka filtracyjnego, należy zapewnić stały poziom podstawowej dystrybucji płynów, mały negatywny wpływ turbulentnego przepływu i dobry efekt filtrowania.

image001


2. Ojcze

System

INOCO zmienia się teraz z jednego dostawcy filtrów na silnego dostawcę kompleksowych usług filtrowania zdolności i technologii. Bez względu na branżę, w której się znajdujemy, możemy spełnić Twoje wymagania dotyczące układów płynów.

Profesjonalna produkcja

INOCO otrzymuje licencję na produkcję GB150 i ASME, która zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo filtra workowego w zakresie projektowania i produkcji.

Bogate doświadczenie w filtracji

INOCO ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie filtracji, kiedykolwiek serwisowane dla 25 000 przedsiębiorstw i może wybrać właściwe i odpowiednie rozwiązanie w czasie w zależności od Twojego stanu.


3.FAQ

1. Czy jesteś producentem, firmą handlową lub osobą trzecią?

Odp .: Jesteśmy producentem i zbudowaliśmy naszą firmę od 2007 roku.

2. Gdzie znajduje się fabryka?

Odp .: Nasz adres fabryczny to: No.58 Rongxing 3rd Road, park przemysłowy Furong, miasto Wuxi, prowincja Jiangsu, Chiny.

3. Jak mogę dostać się do twojej fabryki?

Odp .: Nasza fabryka znajduje się w pobliżu lotniska w Szanghaju, możemy odebrać cię z lotniska.

4. Jeśli będę musiał zostać w twoim mieszkaniu przez kilka dni, czy jest możliwe zarezerwowanie hotelu dla mnie?

Odp .: Zawsze cieszę się, że dostępna jest usługa rezerwacji hotelowej.

image003

 


Zapytanie