Wysoko przepływowy oczyszczony mechanicznie element filtra filtra

Wysoki stopień zaawansowania mechanicznego trenerów c pochyłych wprowadzenie Seria XF - D3 Filtry samoczyszczące ssące Inoco stosuje się do mechanicznie oczyszczonych i złożonych zanieczyszczeń o wysokim przepływie, które mogą pasować do rur o średnicy 10 ", 12", 14 "i 68". Jeśli przepustowość twojego procesu przekracza 2500m3 / h, zaleca się ...

Szczegóły produktu

Trenerzy nisko mechanicznie wychudzeni   wprowadzenie

Filtry samoczyszczące InFo z serii XF - D3 stosuje się do mechanicznie oczyszczonych i złożonych zanieczyszczeń o wysokim przepływie, które mogą pasować do rur o średnicy 10 ", 12", 14 "i 68". Jeśli wydajność procesu przekracza 2500 m3 / h, zaleca się stosowanie tego ciekłego systemu filtracji z wieloma zestawami filtracji.


20151199107639.jpg2014821101015974.jpg

2014821101336230.jpg

Korzyść

■ Typ oczyszczony: Regulacja ciśnieniem różnicowym, w miarę agregowania zanieczyszczeń, gdy różnica ciśnień osiągnie wartość nastawy (1 bar), przełącznik sterujący włącza się, aby rozpocząć czyszczenie osi.
■ Wybór modelu płukania wstecznego, ręcznego lub automatycznego, jest to jeden autofiltr.

Zanieczyszczenia przepływają przez tylne ramię myjące do tylnego wylotu zmywania.
■ Dokładność filtracji: 25 ~ 200 mikronów

■ Ciała stałe: mniej niż 200 ppm

■ Maksymalne natężenie przepływu może wynosić do 4500 m3 / h.

图片2.png

Zasada działania   

Proces filtracji: Gdy ciecz z nieczystościami spłynie do dna filtra, prędkość cieczy zwolni, a ciecz będzie płynąć w górę w kierunku 90 stopni. Filtrowane zanieczyszczenia zostaną zatrzymane w powłoce, a płyn czyszczący będzie stale wypływał poza izolacyjny element filtrujący, a następnie w końcu wypłynie z wylotu.

Proces płukania wstecznego: Proces płukania został zakończony przez DP między rurociągiem a atmosferycznym. Puste urządzenie czyszczące rozciąga się na długość całego elementu filtrującego i powoli obraca się wewnątrz elementu filtrującego, a następnie wyrzuca zanieczyszczenia z dyszy spustowej. Koniec urządzenia czyszczącego jest bardzo blisko elementu filtrującego, ma tę samą wysokość dla otwarcia i kolektor zanieczyszczeń. Kolektor zanieczyszczeń wykonany jest z okrągłych i pionowych przewodów rurowych. W całym cyklu prania przeciwprądowego główny płyn nie zostanie zatrzymany i trwa proces filtracji.


图片3.png

Podanie

■ Automatyczny samoczyszczący się filtr siatkowy może być stosowany w niemal wszystkich oczyszczalniach wody przemysłowej, takich jak zaopatrzenie w wodę, system oczyszczony w wodzie, woda obrzydliwa, zapach słonej wody używany do chłodzenia, przetwarzania i ochrony przeciwpożarowej. Ten system zarządzania filtrem może zapewnić obieg zasobów wodnych i obniżyć koszty.

■ Filtry oczyszczone mechanicznie są szeroko stosowane w przemyśle przetwórczym w celu ochrony wymienników ciepła, pompy rurociągowej, systemu recyklingu ścieków itp.

■ Mechanicznie oczyszczone filtry o dużym przepływie mogą być stosowane w przemyśle elektroenergetycznym, aby chronić wymienniki ciepła, pompę rurociągu, dyszę rozpylającą wodę, system recyklingu ścieków itp.

■ Automatyczny samoczyszczący się filtr siatkowy może być stosowany w przemyśle celulozowym do usuwania włókien z wody, aby zapobiec zatykaniu dyszy i oddzieleniu kory i czipa w procesie obiegu.

■ Do oczyszczania ścieków można używać mechanicznie oczyszczonych filtrów o dużym przepływie, drugiej filtracji ścieków, filtrowania ścieków w kroku drugim, a następnie dostarczania czystej wody dla roślin.

■ Filtry oczyszczone mechanicznie o wysokim przepływie mogą być stosowane w przemyśle obróbki metalu, aby zapewnić dużą czystą wodę do hartowania, odpylania, pieca itp.

Zapewnienie jakości

1. Kontrola kontraktowa objęła wszystkie działy, aby zapewnić wykonalność każdego zamówienia.

2.Proces projektowania i walidacji przed rozpoczęciem produkcji luzem.

Ściśle kontrolują wszystkie surowe i pomocnicze materiały, Wszystkie surowce osiągają światowy poziom zaawansowany.

3. Kontrola na miejscu dla wszystkich procesów, zapisy kontrolne są identyfikowalne przez 3 lata.

4. Wszyscy inspektorzy posiadają międzynarodowe certyfikaty.  

FAQ

1. Jakie są warunki płatności?

Odp .: T / T lub L / C lub West Union lub Moneygram lub Paypal, inne są mile widziane.

2. Jak zorganizować przesyłkę?

Odp .: Nad morzem / pociągiem / samolotem lub ekspresowym, 15-20 dni przed depozytem.

3. Jaka jest twoja praca z dostawą?

Odp .: Automatyczny filtr płukania zwrotnego, automatyczny filtr samoczyszczący, filtr gazu ziemnego, filtr workowy, kosz sitowy, filtr spiekany z metalu, mieszalnik statyczny itp., Wszystkie z nich są szeroko stosowane w uzdatnianiu wody, filtracji przemysłu petrochemicznego, separacji gazu ziemnego itp.

4. Jaki jest czas dostawy filtra?

Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, 35 dni po dokonaniu płatności zaawansowanej, jeśli OEM, będzie to 40-45 dni po dokonaniu płatności, portem dostawy jest Szanghaj.

5. Jaka jest twoja jakość towarów?

Odp .: Przez wiele lat współpracowaliśmy z wieloma światowej klasy firmami, na przykład z firmami Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung, BASF, Bayer, Worlypesons itp.

Nasze produkty otrzymały dobrą odpowiedź od naszych klientów.

6. Jakie rodzaje testów fizycznych i chemicznych możesz wykonać?

Odp .: Testy fizyczne i chemiczne, które zapewniamy obejmują:

Analiza wielkości cząstek

badanie składu chemicznego

testowanie właściwości fizycznych: test twardości, badanie wytrzymałości na rozciąganie, badanie wpływu temperatury w pomieszczeniu, test uderzenia w niskiej temperaturze

NDT: PT, MT, UT i RT

Testowanie metalograficzne.

图片4.png

Zapytanie