Filtr do wody w obiegu

1. obiegu wody filtr wprowadzenie tego obiegu wody filtr jest równe z filtrem Bernoulliego, długa żywotność, normalnie czasu pracy może być więcej niż 10 lat i przyjazny dla środowiska – nie obróbki chemicznej wymagane. Poza tym masz wiele opcji, gdy jest to wymagane, dla materiału...

Szczegóły produktu

1. obiegu wody filtr wprowadzenie

Ten filtr wody Circulating jest równe z filtrem Bernoulliego, długa żywotność, zwykle czas pracy może być więcej niż 10 lat i przyjazny dla środowiska – nie obróbki chemicznej wymagane. Poza tym, masz wiele opcji, gdy jest to wymagane, dla materiału, można węgla wybór obudowy filtra ze stali i stali nierdzewnej woda Obudowa filtra i SS316L. dla niezawodnego typu sprzątanie ma instrukcji, czas i różnicy ciśnień przez formant Pole sterowania PLC.

image001


2. wszystko

Napięcie: 220V/380V 50Hz, napięcie może być jako lokalny popyt

Termin płatności: T/T, l/c lub innych

Termin dostawy: 35 dni po dokonaniu płatności Zaawansowana

Pakowanie: eksport drewnianym etui

Rynek: Bliski Wschód / Afryka/Asia/South America/Europa/Ameryka Północna

Gwarancja: 1 rok

MOQ: 1 zestaw


3. Nasze zalety

a.Strict procedury badań fizykochemicznych: spełniające wymogi projektowania produktu i procesu, zapewniając niezawodne testowania danych.

b. krótki czas dostawy: Jeśli jeden kontener 15-20 dni. Oferujemy również niektóre standartowych rur i prętów, jeśli potrzebujesz 3-5 szt, możemy dostawę wkrótce.

c. Bezpieczne pakowanie: olej antykorozyjnym rozprzestrzeniać się na rury i pręty przed wysyłki, plastikowe zaślepki z końców rur do ochrony wewnątrz powierzchni, każdy pręt chronione z kartonu w kształcie rury. Wreszcie pakowane z pakietem zdatny do żeglugi lub w drewnianej kasecie.

d. najlepsze usługi po sprzedaży: ponad 60% produkty sprzedawane są do Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Europy, i wszystkie produkty są zaufane przez klientów krajowych i zagranicznych.

image003Zapytanie