Automatyczny sitko do czyszczenia

1. Automatyczne sitko samoczyszczące Wprowadzenie Automatyczne sitko samoczyszczące jest szeroko stosowane na całym obszarze przemysłu, który jest odpowiedni dla filtrów z 1 '- 36' 'rurociągiem do wyboru, z zaletami ciągłego przepływu płynu, bezpiecznej obsługi prostych czynności konserwacyjnych. Filtr szczotki może ciągły ...

Szczegóły produktu

1. Automatyczne sitko samoczyszczące Wprowadzenie

Automatyczne sitko samoczyszczące jest szeroko stosowane na całym obszarze przemysłu, który jest odpowiedni dla filtrów z 1 do 36 '' rurociągiem do wyboru, z zaletami ciągłego przepływu płynu, prostą obsługą bezpieczeństwa. Filtr szczotkowy może nieprzerwanie dostarczać wodę, tylko mniej niż 5% całkowitego przepływu wody do czyszczenia, 2-15 sekund czasu płukania. Samooczyszczający się filtr szczotki ma wysoką dokładność filtracji,> 200μm stopień filtracji, wszystkie rodzaje siatki filtrów, które można wybrać.

image001

 

2. Nasze zalety

a. Bogate doświadczenie produkcyjne: Specjalizujemy się w branży oczyszczania powietrza od ponad 10 lat, Filtr wstępny AHU możemy zoptymalizować projekt przepływu powietrza, zgodnie z dostosowaniem wielkości skrzynki klimatyzacyjnej, do filtrowania wydajności, parametrów wykrywania przepływu powietrza, w celu zapewnienia ci klienci.

b. Surowiec wysokiej jakości: Posiadamy certyfikowany system certyfikacji dostawców, dołączyliśmy do D & B DUNS Registered "

do. Surowe procedury testowania fizycznego / chemicznego: spełnienie wymagań projektu i procesu produktu, dostarczanie wiarygodnych danych testowych.


3. Nasza usługa

Ø Zapewnienie projektu technicznego i rozwiązań;

Ø Nowe wytyczne dotyczące budowy instalacji;

Ø Projektowanie i produkcja niestandardowych urządzeń;

Ø Profesjonalne szkolenie techniczne i wskazówki na miejscu zgodnie z umową;

Ø Akcesoria zasilające w dowolnym czasie;

Ø Konsultacje i usługi tele-techniczne;

Ø Inne specjalne usługi techniczne zgodnie z wymaganiami klienta.

1

image003_03image003_04image003_05


Zapytanie