Self automatyczne czyszczenie filtrów

1. Automatyczny siebie czyszczenie filtrów wprowadzenie czyszczenie filtra jest powszechnie stosowany we wszystkich obszarach przemysłu, który jest odpowiedni dla filtrów z 1''-36'' rurociągu do wyboru, z zalet stale natężenia przepływu, proste utrzymanie bezpieczeństwa operacji. Filtr pędzla można ciągły dopływ wody, tylko...

Szczegóły produktu

1. Automatyczny samoczyszczący wprowadzenie filtrów

Czyszczenie filtra jest powszechnie stosowany we wszystkich obszarach przemysłu, który jest odpowiedni dla filtrów z 1''-36'' rurociągu do wyboru, z zalet stale natężenia przepływu, proste utrzymanie bezpieczeństwa operacji. Filtr pędzla można ciągłe zaopatrzenie w wodę, tylko mniej niż 5% całkowitego przepływu dla wody do czyszczenia, 2-15 sekund czas. Samo czyszczenie pędzla filtr jest z dokładnością filtracji, > 200μm stopień filtracji, wszelkiego rodzaju siatki filtr, który może być wybrany.

image001


2. self cleaning procesu filtrowania

Gdy różnica ciśnień wlotowych i wylotowych rurociągów osiąga wartość prezentowanej, filtr zostanie uruchomiony proces czyszczenia. Proces cały samoczyszczące zawiera dwa kroki: otwiera zawór spustowy; dwie szczotki ze stali nierdzewnej, które jest napędzana przez silnik wewnątrz będzie szczotkować off zanieczyszczeń, które został schwytany przez siatkę i następnie nieczystości będą odprowadzane od zaworu spustowego... Cały proces trwa około 15 do 60 sekund, w tym czasie do czyszczenia, system filtracji nie przestanie płynąć i kontrolowana przez mechanizm sterowania.

Typ sterowania: ma trzy model tego, czas, ciśnienie różnicowe i sterowania PLC.


3. Nasze zalety

a. bogate doświadczenie: Specjalizujemy się w automatyczny filtr czyszczenia siebie, takie jak filtr pędzla, skrobak filtr, filtr wody ze stali nierdzewnej obudowa, płukania filtra, filtr obudowa i wkład filtra workowego obudowa z 10-letnie doświadczenie.

b. kompletne zakłady produkcyjne dla pędzla filtr: posiadanie precyzja promieniowa, wiertarka, płyta gięcia bułki, Tokarka, typu Strugarki, frezarki, maszyny, wiertarki, frezarki, maszyny do cięcia plazmowe CNC, argon impulsu falownika łuk spawalniczych, falownik topnienia polar gazu ekranowane maszyna do spawania, spawanie manipulator, Zgrzewarka, regulowanymi koło półka, jazdy i innych zaawansowanych urządzeń w osłonie Co2 gazu.

image003

 

 

 


Zapytanie