Filtr do czyszczenia filtra automatycznego

Filtr wstępny filtra wstępnego Filtr wstępny XF-S3 jest przeznaczony specjalnie dla przemysłu papierniczego i rozwiązuje problem powlekania i filtrowania masy celulozowej. Może usuwać zepsuty papier i smugi oraz zmniejszać wpływ emisji na środowisko i zapewniać ...

Szczegóły produktu

Utomatic wstęp do czyszczenia filtra  

Filtr samoczyszczący Out-Scaper z serii XF-S3 został zaprojektowany specjalnie dla przemysłu papierniczego, rozwiązując problem powlekania i filtrowania masy celulozowej. Może usuwać zepsuty papier i smugi oraz zmniejszać wpływ emisji na środowisko, a także zapewniać najwyższy czas pracy i jakość produktu.


out scraper self cleaning filter.jpg

Cecha

1. Z wiodącym filtrem zewnętrznym, filtr ten wydłuża czas filtracji w tym samym obszarze filtra i redukuje straty materiału;

2. Adaptacyjna regulacja różnych urządzeń zapewnia, że ​​zużycie podczas długotrwałej pracy nie będzie miało wpływu na filtr;

3. Elementy filtrujące są wykonane za pomocą formy, odchylenie okrągłości nie przekracza 0,5 mm, aby zapewnić, że skrobak będzie całkowicie pasował do elementów;
4. Konstrukcja do renowacji, zawór spustowy otwierałby się, gdy zanieczyszczenie jest zbierane do pewnego stopnia po kilkukrotnym oczyszczeniu, aby zmniejszyć straty materiału.

Zasada działania

Automatyczna siatka filtra czyszczącego
Wykorzystuje on reduktor prędkości do napędzania skrobaka cyklotronowego i czyszczenia zabrudzeń przymocowanych do siatki, aby zachować funkcję filtracji wkładu. Unikalna, przejrzysta konstrukcja utrzymuje nieprzerwany przepływ na zawsze. Precyzyjne skrobanie i kąt nachylenia zapewniają zerowe uszkodzenia siatki w krótkim czasie, są trwałe i można je szybko zmienić.
Zewnętrzny filtr scraper.jpg
Główne części zamienne


Nie.

Opis

1

Rozmiar standardowy: OD.:58168268 Długość: 600 mm

2

Filtr siatkowy: 1 mm, odpowiedni do ciśnienia roboczego niższego niż 16 kg / cm2

3

Filtr z filtrem klinowym: 1,5 mm, odpowiedni do ciśnienia roboczego niższego niż 16-30 kg / cm2

4

Filtr z filtrem klinowym: 1,8 mm, odpowiedni do ciśnienia roboczego wyższego niż 30 kg / cm2


Podanie  

Filtr zgarniaczy inoco jest szeroko stosowany w uzdatnianiu wody, petrochemii, metalurgii, energii elektrycznej, chemicznej, farbach, tuszach drukarskich, papierach, żywności i napojach, przemyśle farmaceutycznym, przetwórstwie metali itp.
Filtr samoczyszczący Out-Scaper z serii XF-S3 został zaprojektowany specjalnie dla przemysłu papierniczego i zapewnia najlepszą wydajność filtrowania.


scraper filter application.jpg

Nasze usługi

Ø Zapewnienie projektu technicznego i rozwiązań;
Ø Projektowanie i produkcja niestandardowych urządzeń;
Ø Profesjonalne szkolenie techniczne i wskazówki na miejscu zgodnie z umową;
Ø Akcesoria zasilające w dowolnym czasie;

FAQ  

1. Czy jesteś producentem, firmą handlową lub osobą trzecią?
Odp .: Jesteśmy producentem i zbudowaliśmy naszą firmę od 2007 roku.
2. Jaka jest minimalna ilość zamówienia, czy możesz przesłać mi próbki?
Odp .: Nasza minimalna ilość to 1 zestaw, ponieważ naszym produktem jest sprzęt maszynowy, trudno jest wysłać Ci próbki, jednak możemy wysłać ci katalog, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.
3. Czy mogę wiedzieć, która płatność zostanie zaakceptowana przez twoją firmę?
Odp .: Do tej pory 100% T / T przed wysyłką i 30% depozytu opłaconego przez T / T, zrównoważone płatne przez L / C są dostępne.
4. Czy po złożeniu zamówienia zorganizujesz obecnie instalację urządzenia?
Odp .: Wszystkie maszyny zostaną przetestowane na długo przed dostawą, więc prawie z nich można korzystać bezpośrednio, również nasze maszyny są łatwe do zainstalowania, jeśli klient potrzebuje naszej pomocy, z przyjemnością zorganizujemy instalację, ale wszystkie koszty zostanie obciążony przez Ciebie.
5. Czy twoja cena jest konkurencyjna?
Odp .: Tylko dobra jakość dostarczanej przez nas maszyny. Na pewno damy ci najlepszą cenę fabryczną w oparciu o lepszy produkt i usługę.
6. Jaka jest twoja praca z dostawą?
Odp .: Automatyczny filtr płukania zwrotnego, automatyczny filtr samoczyszczący, filtr gazu ziemnego, filtr workowy, kosz sitowy, filtr spiekany z metalu, mieszalnik statyczny itp., Wszystkie z nich są szeroko stosowane w uzdatnianiu wody, filtracji przemysłu petrochemicznego, separacji gazu ziemnego itp.


Petrochemical Machinery Equipment.jpg


Zapytanie