Filtr piaskowy do pielęgnacji basenów

1.Sand Filter Care do basenów Wprowadzenie Rozsądna konstrukcja, pokrycie małej powierzchni obszaru małe, dobre uszczelnienie, duża przepustowość łatwa obsługa, wewnątrz i na zewnątrz obróbki filtra piaskowanie lub obróbka polerowania, dzięki czemu powierzchnia jest gładka i dobra wydajność powierzchni ....

Szczegóły produktu

1.Sand Filter Care for Pools Wprowadzenie

Rozsądna konstrukcja, pokrywają mały obszar o małej powierzchni, dobre uszczelnienie, duża przepustowość łatwa obsługa, wewnątrz i na zewnątrz obróbki filtra piaskowanie lub polerowanie, dzięki czemu powierzchnia jest gładka i ma dobre właściwości powierzchniowe.


2. Dane techniczne

Materiał: CS, SS304, SS316L, podszewka z powłoką CS, PTFE z powłoką CS

Dokładność filtra: 2-100 mesh

Temperatura pracy: 0-500 ℃

Ciśnienie robocze: 0-20 Mpa

Kod projektu: H21637-1991, ASME VIII

Wybierz opcję

Regulowana noga filtra

Kurtka grzewcza

Konstrukcja wysokotemperaturowa i wysokociśnieniowa


Podanie
image001


Automobilowy

Filtracja kąpieli wstępnej, filtracja E-Coat, lakier nawierzchniowy i bezbarwny, podkład, filtry z pierścieniami malarskimi, płyny do czyszczenia części, mieszanki ciągnące, smary, płyny do obróbki metali i filtry wlotowe do pompy.
image002


Chemiczny

Odzyskiwanie katalizatora, usuwanie kamienia wodnego, polerowanie wodnych cieczy procesowych, alkaliów, kwasów i rozpuszczalników, filtracja emulsji i dyspersji, usuwanie żelu z żywic. Usuwanie węgla aktywowanego lub katalizatora w przemyśle drobnych chemikaliów jest typowym przykładem wymagającego zastosowania w przetwórstwie chemicznym. Worki filtracyjne INOCO spełniają te wymagania aplikacyjne, zapewniając wysoką wydajność filtracji w połączeniu z długą żywotnością i niezawodnością.
image003


Elektronika

Przetwarzanie wafli i wiórów, elektroniczne kąpiele trawiące, polerowanie fotochemiczne i filtracja wody wysokiej czystości oraz filtracja wstępna różnych procesów filtracji membranowej w celu poprawy ich opłacalności. Torby filtracyjne INOCO wykazują wymaganą czystość, wydajność i stałą wydajność.
image004


Żywność i napoje

Polerowanie filtracji wina, napojów spirytusowych i piwa, usuwanie cząstek z olejów jadalnych, usuwanie sadzy z celulozy, usuwanie śluzu z żelatyny, płynny cukier, gęsty sok, polerowanie syropu kukurydzianego, obróbka skrobi, przetwarzanie mleka i napoje bezalkoholowe. Wiele worków filtracyjnych INOCO jest zgodnych z normami FDA i nawet EWG w zakresie przetwarzania żywności i może sprostać wyjątkowym i zróżnicowanym wymaganiom tych aplikacji.

3.FAQ

a. Jaki jest czas dostawy filtra?

Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, 35 dni po dokonaniu płatności zaawansowanej, jeśli OEM, będzie to 40-45 dni po dokonaniu płatności, portem dostawy jest Szanghaj.

b. Jaka jest Twoja jakość towarów?

Odp .: Przez wiele lat współpracowaliśmy z wieloma światowej klasy firmami, na przykład z firmami Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung, BASF, Bayer, Worlypesons itp.

Nasze produkty otrzymały dobrą odpowiedź od naszych klientów.

c. Jakie rodzaje testów fizycznych i chemicznych możesz wykonać?

Odp .: Testy fizyczne i chemiczne, które zapewniamy obejmują:

Analiza wielkości cząstek

badanie składu chemicznego

testowanie właściwości fizycznych: test twardości, badanie wytrzymałości na rozciąganie, badanie wpływu temperatury w pomieszczeniu, test uderzenia w niskiej temperaturze

NDT: PT, MT, UT i RT

Testowanie metalograficzne

re. Jaki sprzęt masz do kontroli NDT?

Odp .: Mamy defektoskop ultradźwiękowy, miniaturowy detektor jarzma magnetycznego, detektor magnetyczny i detektor penetracji.

1

2

3


Zapytanie