Filtry piaskowe do basenów

1. Filtry piaskowe do kokpitu Wprowadzenie Wysokowydajny filtr górny z zaawansowaną konstrukcją zapewnia wyjątkową wydajność filtracji, odpowiedni do ścisłych wymagań aplikacji z kombinacją doskonałej wydajności filtracji, wysokiej niezawodności i wygodnej obsługi. Nadaje się do trudnych ...

Szczegóły produktu

1. Wstępne filtry piaskowe

Wysokowydajny filtr typu "top-in" z zaawansowaną konstrukcją zapewnia wyjątkową wydajność filtracji, odpowiedni do ścisłych wymagań aplikacji z kombinacją doskonałej wydajności filtracji, wysokiej niezawodności i wygodnej obsługi.

Nadaje się do surowych wymagań filtracyjnych. Płyn w masie bez filtrowania, wygodny w wymianie worki filtracyjne, zapewnia doskonałe uszczelnienie. Topowa konstrukcja kolankowa umożliwia przepływ cieczy wlotowej bardziej gładkiej i stabilnej.

image001


2.Funkcja

Górna i górna struktura okładki
Całkowite uderzenie i uszczelnienie górnej pokrywy
Śruba oczkowa obrotowa
Elektrolityczny polerowany perforowany kosz filtra
Regulowana noga podpierająca
Łatwa i szybka wymiana torebek
Brak wycieku uszczelnienia
Wygodne i pewne urządzenie do szybkiego otwierania
Najlepsza podpora worka filtracyjnego i łatwa do czyszczenia
Stabilna i regulowana konstrukcja


3.FAQ

za. O serwisie posprzedażowym, jak rozwiązać na czas problemy klienta zagranicznego?

Odp .: Gwarancja na nasze urządzenie wynosi zwykle 12 miesięcy, w tym czasie natychmiast zorganizujemy ekspres międzynarodowy, aby upewnić się, że części zamienne zostaną dostarczone tak szybko, jak to możliwe.

Gwarancja jakości: 12 miesięcy po uruchomieniu urządzenia, ale nie później niż 18 miesięcy po dostarczeniu sprzętu (gwarancja nie obejmuje zużytych części).

b. Czy po złożeniu zamówienia zorganizujesz obecnie instalację urządzenia?

Odp .: Wszystkie maszyny zostaną przetestowane na długo przed dostawą, więc prawie z nich można korzystać bezpośrednio, również nasze maszyny są łatwe do zainstalowania, jeśli klient potrzebuje naszej pomocy, z przyjemnością zorganizujemy instalację, ale wszystkie koszty zostanie obciążony przez Ciebie.

do. Jak mogę uzyskać obsługę dodatkową?

Odp .: Wyślemy ci części zamienne bezpłatnie, jeśli wystąpią problemy spowodowane przez nas. Jeśli są to problemy spowodowane przez człowieka, wysyłamy również części zamienne, jednak jest to opłata. Każdy problem, możesz zadzwonić do nas bezpośrednio.

image003

 


Zapytanie