Mały filtr gazu

1. Mały filtr gazu Wprowadzenie Jest to wysoce efektywne naczynie filtrujące do usuwania cząstek pyłu z powietrza filtracyjnego. Stosuje się go do usuwania kurzu, stałych cząstek i rdzy w systemie filtracji gazu. Filtry gazowe wykorzystują zaawansowany i niezawodny wkład filtra powietrza w celu osiągnięcia najlepszego ...

Szczegóły produktu

1. Mały filtr gazu Wprowadzenie

Jest to wysoce efektywne naczynie filtrujące do usuwania cząstek pyłu z powietrza filtracyjnego. Stosuje się go do usuwania kurzu, stałych cząstek i rdzy w systemie filtracji gazu. Filtry gazowe wykorzystują zaawansowany i niezawodny wkład filtra powietrza, aby uzyskać najlepszą wydajność filtra powietrza nabojowego. Szeroki wybór materiałów wkładów filtracyjnych, takich jak ultra cienkie włókno szklane, poliester, wielowarstwowe włókno szklane, polipropylen, nylon itp. Opcja wyboru wkładu filtra powietrza opiera się na różnych warunkach pracy, takich jak środki filtrujące, temperatura pracy, praca ciśnienie lub DP.   

image001


2. Zastosowanie

■ Usuwanie pyłu gazowego
■ Usunąć cząstki środka suszącego podczas suszenia złoża w dół
■ Usuwanie cząstek katalizatora na złożu katalizatora w dół
■ Do stacji pomiarowych i regulacyjnych
■ Do miejskiego systemu dystrybucji gazu
Ect Chronić dalszy sprzęt

3.FAQ

1. Jak mogę dostać się do twojej fabryki?

Odp .: Nasza fabryka znajduje się w pobliżu lotniska w Szanghaju, możemy odebrać cię z lotniska.

2. Jaka jest minimalna ilość zamówienia, czy możesz wysłać mi próbki?

Odp .: Nasza minimalna ilość to 1 zestaw, ponieważ nasz produkt to wyposażenie maszyn, trudno jest Ci wysłać próbki, jednak możemy wysłać Ci katalog, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

3. Jaki jest czas dostawy Twojej maszyny?

O: Ogólnie rzecz biorąc, czas dostawy naszej maszyny wynosi około 30 dni, dostosowana maszyna zostanie dostarczona w ramach negocjacji z naszymi klientami.

image003


Zapytanie