Filtr paliwa gazowego

1. Sitko gazu opałowego Wprowadzenie W skorupie procesowej separacji oleju i wody są wyposażone we wkłady koalescencyjne i wkłady separacyjne, gdy medium przepływa przez jego wewnętrzną, wtedy będą cztery procesy - filtracja, koalescencja, osiadanie, separacja, aby zrealizować usunięcie...

Szczegóły produktu

1. Sitko paliwa gazowego Wprowadzenie

W skorupie procesowej separacji olej-woda są wyposażone w wkłady koalescencyjne i wkłady separacyjne, gdy medium przepływa przez jego wewnętrzną, wtedy będą cztery procesy - filtracja, koalescencja, osiadanie, separacja, tak aby uświadomić sobie usunięcie wilgoci, średniej alkaliczności i sól kwasu organicznego rozpuszczalna w wodzie itp.

image001


2. Zasada pracy

Woda, która musi być filtrowana, wpływa do skorupy przez dolne dno filtra i wchodzi do światła elementów filtrujących przez stół obrotowy od dołu do góry i jest odprowadzana przez elementy filtrujące. Przefiltrowana czysta woda wypływa z górnego wylotu filtra. Stałe zanieczyszczenia są uwięzione po wewnętrznej stronie elementów filtra. Podczas płukania wstecznego nie ma potrzeby odcinania wody. Napędy silnika obracające się koło filtra i zawór spustowy zostały otwarte w tym samym czasie. Każdy element filtrujący będzie kolejno płukany przez filtrowaną czystą wodę.

Różnica ciśnień pomiędzy ciśnieniem wody w filtrze a ciśnieniem atmosferycznym może spowodować, że ciecz filtracyjna przepłynie w odwrotnym kierunku, tak że zanieczyszczenie przecinające na wewnętrznej powierzchni elementu filtracyjnego może zostać usunięte. Po obróceniu koła okrągły proces płukania jest zakończony. Gdy zawór płukania zwrotnego jest zamknięty, a silnik napędowy zatrzymuje się.

image003Zapytanie