Filtr paliwa gazowego

1. Filtr paliwa gazowego Wprowadzenie Jest szeroko stosowany w metalurgii, przemyśle chemicznym, przemyśle naftowym, medycynie, przemyśle spożywczym, górnictwie, energetyce i wodociągach miejskich. Takie jak ścieki przemysłowe, filtracja wody obiegowej, regeneracja emulsji, filtracja olejów odpadowych, ciągła woda odlewnicza ...

Szczegóły produktu

1. Filtr paliwa gazowego Wprowadzenie

Jest szeroko stosowany w metalurgii, przemyśle chemicznym, przemyśle naftowym, medycynie, żywności, górnictwie, energetyce i zaopatrzeniu w wodę miejską. Takie jak ścieki przemysłowe, filtracja wody obiegowej, regeneracja emulsji, filtracja olejów odpadowych, system ciągłego odlewania wody w przemyśle metalurgicznym, system wodny wielkiego pieca, system usuwania kamienia z wodą pod wysokim ciśnieniem. Jest to zaawansowane, wydajne i łatwe w obsłudze automatyczne urządzenie filtrujące.

image001


2. Zastosowanie

█ Automatyczne samooczyszczające się sitko może być stosowane w prawie wszystkich oczyszczalniach wody przemysłowej, takich jak woda, oczyszczony system wodny, obrzydliwe wody, zapach słonej wody, który jest używany do chłodzenia, przetwarzania i ochrony przeciwpożarowej. Ten system zarządzania filtrami może zapewnić cykl zasobów wodnych i obniżyć koszty.

CleanedTe mechanicznie oczyszczone filtry są szeroko stosowane w przemyśle przetwórczym do ochrony wymienników ciepła, pompy rurociągów, systemu recyklingu oczyszczania ścieków itp.

Cleaned Mechanicznie oczyszczone sita o wysokim przepływie można stosować w przemyśle elektroenergetycznym do ochrony wymienników ciepła, pompy rurociągowej, dyszy zraszającej, systemu recyklingu ścieków itp.

█ Automatyczny samooczyszczający się filtr siatkowy może być stosowany w przemyśle przetwórstwa celulozowego do usuwania włókna z wody, aby zapobiec zatykaniu dyszy, oraz oddzielać korę i wióry w procesie cyrkulacji.


3. Nasza usługa

a. Przedstaw projekt techniczny i rozwiązania;

b.Nowe wytyczne dotyczące budowy instalacji;

c. Projektowanie i produkcja niestandardowych urządzeń;

d.Profesjonalne szkolenie techniczne i doradztwo na miejscu zgodnie z umową;

e. Dostarcz akcesoria w dowolnym momencie;

f. Konsultacje i usługi techniczne;

g.Inne specjalne usługi techniczne zgodnie z wymaganiami klienta.

image003Zapytanie