Filtr azotu ze stali nierdzewnej ze sprężonym powietrzem

1. Filtr ze sprężonym powietrzem ze stali nierdzewnej Filtr Wstęp Naturalny filtr powietrza jest filtrem wstępnego filtrowania w systemie rurociągów i jest szeroko stosowany w przemysłowych systemach filtracji i filtracji powietrza. Posiada filtr węglowy i filtr ze stali nierdzewnej, aby oddzielić wodę lub ciało stałe ...

Szczegóły produktu

1. Sprężone powietrze ze stali nierdzewnej azot Filtr Wprowadzenie

Naturalny filtr powietrza jest filtrem wstępnego filtrowania w systemie rurociągów i jest szeroko stosowany w przemysłowych systemach filtracji i filtracji powietrza. Posiada filtr węglowy i filtr ze stali nierdzewnej, aby oddzielić wodę lub ciało stałe od gazu ziemnego.

image001


2. Cechy techniczne

■ Maksymalne ciśnienie robocze: 40,0 MPa
■ Maksymalna temperatura: -10 ~ 60 ℃ (proszę pamiętać, gdy temperatura przekracza 60 ℃)
■ Media: gaz, gaz produkowany, skroplony gaz ropopochodny i różne gazy niekorozyjne
■ Wykonany standard: GB150 ASME
Directions Wskazówki dotyczące montażu wlotu / wylotu: poziomy, pionowy

■ Materiał powłoki : 20 # 、 16Mn 、 16MnR 、 16MnDR 、 304、316L

■ Elementy :

■ Materiał: aluminium + 304, w pełni 304

 

3. Zastosowanie

Ten filtr szczotkowy jest szeroko stosowany w filtracji wody chłodzącej, chroni dyszę natryskową, trzypoziomową obróbkę ścieków, ponowne wykorzystanie wody w miejskich zakładach, uzdatnianie wody w magazynie, filtrację wstępną przed systemem RO, trawienie kwasem, filtrację wody z papieru, wtryskarkę; System pasteryzacji; System pompy próżniowej; Układ sprężarki powietrza; System odlewania ciągłego; Aplikacja do uzdatniania wody; System chłodzenia ogrzewania i ogrzewania.

image003Zapytanie