Ręczne filtry do filtrów szczotkowych

Wprowadzanie ręcznego filtra szczotkowego Ręczny filtr szczotkowy wykorzystywany jest w procesie rurociągu do skutecznego usuwania zanieczyszczeń z cieczy. Zwykle będzie instalowany w rurociągu z rdzą, piaskiem i innymi stałymi zanieczyszczeniami w filtrze płynu, aby chronić sprzęt rurociągów przed uszkodzeniem i ...

Szczegóły produktu

Wprowadzenie ręcznego filtra szczotkowego  

Ręczny filtr szczotkowy wykorzystywany jest w procesie rurociągu do skutecznego usuwania zanieczyszczeń z cieczy. Zwykle będzie on instalowany w rurociągu z rdzą, piaskiem i innymi stałymi zanieczyszczeniami w filtrze płynu, aby chronić urządzenia rurociągów przed uszkodzeniem i zablokowaniem, co spowoduje, że sprzęt, sprężarki, pompy, zawory, przyrządy będą działać prawidłowo i będą działać prawidłowo. Dlatego ręczny filtr szczotkowy jest ważną maszyną do osiągnięcia stabilnego procesu i gwarantuje bezpieczną produkcję.
Ręczny filtr szczotek służy do umieszczania szczotki i uchwytu szczotkowego w sicie filtra w celu usunięcia zabrudzeń, zanieczyszczeń i innych cząstek, a następnie wyładowania z zaworu spustowego.

Dane techniczne

Kod projektu: HG / T20592
Materiał: SS304, SS316L
Ciśnienie obliczeniowe: 1,0Mpa
Temperatura obliczeniowa: 80 ℃
Materiał uszczelki: NBR


Model

Przepustowość

Średnica wlotu i wylotu

Średnica skorupy korpusu

INOCO-XF-M-20

20 m3 / h

DN50

159

INOCO-XF-M-30

30 m3 / h

DN80

219

INOCO-XF-M-50

50 m3 / h

DN100

273

 

Aplikacja

● Aplikacja do przemysłowej filtracji wody

Ten filtr szczotki jest szeroko stosowany w filtracji wody chłodzącej, ochrony dyszy natryskowej, oczyszczania ścieków na trzech poziomach, ponownego użycia wody miejskiej, uzdatniania wody w magazynach, wstępnej filtracji przed systemem RO, trawienia kwasem, filtracji białej wody z papieru, wtryskarki; System pasteryzacji; System pompy próżniowej; Układ sprężarki powietrza; Ciągły system odlewania; Aplikacja do uzdatniania wody; System chłodzenia ogrzewania i ogrzewania.

● Zastosowanie filtracji nawadniania w rolnictwie

Samoczyszczący filtr szczotki jest wyposażony w obudowę filtra wody ze stali nierdzewnej i 200 mikronów materiału filtracyjnego, który będzie miał najlepsze wyniki w oczyszczaniu wody rzecznej w celu usunięcia liści, piasku, ciał stałych i zawiesin. Takich jak woda podziemna, woda miejska, rzeka, jezioro, woda morska, ogród, żłobek, szklarnia, pola golfowe, park.


图片3.png

Nasze atuty

za. Rozległe doświadczenie produkcyjne: specjalizujemy się w automatycznym filtrze samooczyszczającym, takim jak filtr szczotkowy, filtr zgarniający, obudowa filtra wody ze stali nierdzewnej, filtr płukania zwrotnego, obudowa filtra workowego i obudowa filtra wkładu z 10-letnim doświadczeniem.
b. Kompletne zaplecze produkcyjne do filtra szczotki: posiadanie precyzyjnej wiertarki promieniowej, rolek do gięcia blach, tokarki, frezarki typu planer, wiertarki i frezarki, maszyny do cięcia plazmowego CNC, maszyny do spawania łukiem pulsacyjnym z falownikiem inwertorowym, urządzenia do spawania łukowego manipulator, spawarka ekranowana Co2, samopoziomująca półka na kółkach, napęd i inne zaawansowane urządzenia.
do. Sprzęt do testowania samoczyszczącego filtra szczotki: detektor promieniowania X, elektryczna pompa testowa hydrauliczna, maszyna rozciągająca i tak dalej, w razie potrzeby, konto sprzętu może zostać wysłane.
re. Nasi technicy wykonają regularne prace konserwacyjne na tych maszynach, aby zagwarantować ich dobrą pracę.
图片4.png

FAQ

1. Czy maszyna może być dostosowana do naszych potrzeb, takich jak nasze logo?
Odp .: Na pewno nasza maszyna może być dostosowana do twoich potrzeb, Twoje logo jest również dostępne.
2. O serwisie posprzedażowym, w jaki sposób możesz rozwiązać na czas problemy swojego zagranicznego klienta?
Odp .: Gwarancja na nasze urządzenie wynosi zwykle 12 miesięcy, w tym czasie natychmiast zorganizujemy ekspres międzynarodowy, aby upewnić się, że części zamienne zostaną dostarczone tak szybko, jak to możliwe.
Gwarancja jakości: 12 miesięcy po uruchomieniu urządzenia, ale nie później niż 18 miesięcy po dostarczeniu sprzętu (gwarancja nie obejmuje zużytych części).
3. Czy twoja cena jest konkurencyjna?
Odp .: Tylko dobra jakość dostarczanej przez nas maszyny. Na pewno damy ci najlepszą cenę fabryczną w oparciu o lepszy produkt i usługę.
4. Jakie są warunki płatności?
Odp .: T / T lub L / C lub West Union lub Moneygram lub Paypal, inne są mile widziane.
5. Jaka jest twoja jakość towarów?
Odp .: Przez wiele lat współpracowaliśmy z wieloma światowej klasy firmami, na przykład z firmami Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung, BASF, Bayer, Worlypesons itp.
Nasze produkty otrzymały dobrą odpowiedź od naszych klientów.
6. Jaki sprzęt masz do kontroli NDT?
Odp .: Mamy defektoskop ultradźwiękowy, miniaturowy detektor jarzma magnetycznego, detektor magnetyczny i detektor penetracji.


图片1.png

Zapytanie