System filtracyjny suchy gaz.

Suchy gaz filtr suchy gaz LCN-1 wprowadzenie jest statek wysokiej skuteczny filtr do usuwania pyłu z filtracji powietrza. Jest ono stosowane do usuwania pyłu, cząstek stałych i rdzy w system filtracji gazu. Ten filtry gazu użyć wkład filtra powietrza zaawansowane i niezawodne w celu osiągnięcia...

Szczegóły produktu

Filtr gazu suchegowprowadzenie

Filtr gazu suchego LCN-1 jest statek wysokiej skuteczny filtr do usuwania pyłu z filtracji powietrza. Jest ono stosowane do usuwania pyłu, cząstek stałych i rdzy w system filtracji gazu. Ten filtry gazu użyć wkład filtra powietrza zaawansowane i niezawodne w celu osiągnięcia najlepszej wydajności filtra powietrza. Szeroki wybór wkładu filtrującego, takich jak ultra fine szklane włókna, włókna poliestrowe, wielowarstwowe szkło, Tworzywo polipropylenowe, nylon, itp. Opcja wyboru wkładu filtra powietrza opiera się na różne warunki pracy, takie jak filtrowanie media, temperatury pracy, ciśnienia roboczego lub DP.

gas filtration system.jpg  

Zasada działania

Po zawierające zanieczyszczenia gazowe do filtra powietrza, Duże cząstki zderzają się z deflektor wewnątrz filtra, a następnie uruchomić, oddzielenie od gazu ziemnego. drobne cząstki stałe zostaną usunięte Kiedy przepływ gazów z zewnątrz przez filtr. Wreszcie oczyszczony Gaz wydostający się z filtra gazu suchego.
Jeden koniec urządzenie za pomocą funkcji szybkiego otwierania kołnierze ślepe lub niewidomych, otwierać i zamykać, kiedy należy wymienić wkład filtra. Za pomocą szybkiego zamknięcia otwartych można włączyć lub wyłączyć real szybko, tylko trzeba trzy minuty więc pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć niektórych zabezpieczeń ryzyka, kiedy zastąpić filter elementy.

Parametry techniczne

■ Produkowane standard: GB150 lub ASME
■ Statku materiał: CS, ze stali nierdzewnej (proszę przypomnieć, kiedy temperatura przekracza 60 ℃)
■ dokładność filtra: 0.1μm、1μm、2μm、3μ m、5μm、10μm
■ wydajność filtracji: 99,98%
■ Instalacji: pionowe lub poziome

Aplikacji

■ usuwania kurzu gazu
■ Usunąć osuszacz cząstek podczas suszenia łóżko prądem
■ Usuwanie cząstek katalizatora na catalyst łóżko prądem
■ Do pomiaru i regulacji stacje
■ Dla miasta system dystrybucji gazu
■ Ochrona dalszych urządzeń

FAQ

1. w jaki sposób można dostać się do swojej fabryki?

A: Nasza fabryka jest w pobliżu Szanghaj lotniska, możemy można odebrać na lotnisku.

2. co to jest Twój Minimalne zamówienie, możesz wysłać mi próbki?

A: nasze minimalne ilości jest zestaw 1, jak nasz produkt jest Wyposażenie maszynowe, trudno wysłać próbki jest, jednak, możemy wysłać Ci katalog, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

3. jaki jest czas dostawy urządzenia?

A: W ogóle, czas dostawy, nasze maszyny to około 30 dni, dostosowane maszyny zostaną dostarczone jako negocjacji z naszymi klientami.

4. jak czas wysyłki będzie trwać długo, jak możesz upewnij się, że maszyny nie będą dzielone?

A: Nasza maszyna jest film zawinięty, aby upewnić się, maszyny mogą być dostarczane do naszych klientów płynnie, będziemy używać drutu stalowego naprawić maszynę z kontenera.

5. o usługi posprzedażowe, jak można rozwiązać problemy wystąpiły z zagranicznych klientów w czasie?

A: Gwarancja naszych maszyn jest zwykle 12 miesięcy, w tym okresie, zorganizujemy międzynarodową express natychmiast, aby upewnić się, wymienić części mają być dostarczone jak najszybciej.

Gwarancja jakości: 12 miesięcy po dokonaniu operacji, ale nie więcej niż 18 miesięcy po sprzęt sprzęt zostały dostarczone (Gwarancja nie obejmuje części zużywają).

6. w jaki sposób można uzyskać serwisowa?

Odp.: wyślemy Ci części zamiennych przez free Jeśli problemy spowodowane przez nas. Jeśli jest wykonane przez mężczyzn problemy, wysyłamy również części zamienne, jednak jest naładowana. Żadnego problemu, możesz do nas zadzwonić bezpośrednio.


图片6.png 

 

 

 

 


Zapytanie