Trójstopniowy mikser statyczny

1.Triple Action Static Mixer Wprowadzenie Współczynnik jednorodności fazy ciekłej i fazy ciekłej i stałej jest następujący: σ X ≤1-5%. Nadaje się do mieszania, reakcji, ekstrakcji, absorpcji, formowania wtryskowego, koloru, wymiany ciepła i innych procesów chemicznych, ropopochodnych, ...

Szczegóły produktu

1.Triple Action Static Mixer Wprowadzenie

Współczynnik jednorodności fazy ciekłej i ciekłej oraz fazy ciekłej i stałej jest następujący: σ X ≤1-5%. Nadaje się do mieszania, reakcji, ekstrakcji, absorpcji, formowania wtryskowego, koloru, wymiany ciepła i innych procesów w przemyśle chemicznym, naftowym, farmaceutycznym, spożywczym, chemicznym, przetwórstwie tworzyw sztucznych, ochronie środowiska, włóknach syntetycznych, górnictwie i hutnictwie oraz innych dziedzinach , a szczególnie nadaje się do mediów o wysokiej lepkości w połączeniu ze względnym przepływem i zanieczyszczeniami przy lepkości nie większej niż 10 centypuazów.

image001


2. Aplikacja

Odpowiedni dla lepkości ≤ 106 CP

Reakcja ciecz-ciecz, ciecz-ciało stałe, ekstrakcja, absorpcja, dopasowanie tworzywa, wytłaczanie, proces przenikania ciepła. Szczególnie nadaje się do małych przepływów z zanieczyszczeniami o średniej lepkości.

Zastosowanie do ropy naftowej, chemikaliów, chemikaliów, wytłaczania tworzyw sztucznych, ochrony środowiska, metalurgii i innych gałęzi przemysłu w mieszaniu o wysokiej lepkości.


3.FAQ

a. Jeśli będę musiał zostać w twoim mieszkaniu przez kilka dni, czy możliwe jest zarezerwowanie hotelu dla mnie?

Odp .: Zawsze cieszę się, że dostępna jest usługa rezerwacji hotelowej.

b. O serwisie posprzedażowym, jak rozwiązać na czas problemy klienta zagranicznego?

Odp .: Gwarancja na nasze urządzenie wynosi zwykle 12 miesięcy, w tym czasie natychmiast zorganizujemy ekspres międzynarodowy, aby upewnić się, że części zamienne zostaną dostarczone tak szybko, jak to możliwe.

Gwarancja jakości: 12 miesięcy po uruchomieniu urządzenia, ale nie później niż 18 miesięcy po dostarczeniu sprzętu (gwarancja nie obejmuje zużytych części).

do. Jak mogę zaufać twojej firmie?

Odp .: Dzięki 10-letniemu profesjonalnemu projektowi możemy zapewnić odpowiednią sugestię i najniższą cenę

re. Ocena przez stronę trzecią, patenty krajowe i CE, ISO, ASME dla wszystkich urządzeń.

mi. Dla naszej maszyny radzimy sobie bardzo dobrze w strefie spawania i obróbki powierzchni.

image003

 


Zapytanie