Top In Bag Filtr Obudowa Filtr przemysłowy

Top w obudowie filtra workowego Wprowadzenie Wysokowydajny filtr górny z zaawansowaną konstrukcją zapewnia wyjątkową wydajność filtracji, odpowiedni do ścisłych wymagań aplikacji z połączeniem doskonałej wydajności filtracji, wysokiej niezawodności i wygodnej obsługi. Nadaje się do trudnych ...

Szczegóły produktu

Górne wprowadzenie do obudowy filtra workowego

Wysokowydajny filtr typu "top-in" z zaawansowaną konstrukcją zapewnia wyjątkową wydajność filtracji, odpowiedni do ścisłych wymagań aplikacji z połączeniem doskonałej wydajności filtracji, wysokiej niezawodności i wygodnej obsługi.
Nadaje się do trudnych wymagań filtracji. Płyn w masie bez filtrowania, wygodny w wymianie worki filtracyjne, zapewnia doskonałe uszczelnienie. W konstrukcji kolanko-wlotu pozwala przepływowi cieczy wlotowej bardziej gładki i równomierny.

Cecha  

Górna i górna struktura okładki
Całkowite uderzenie i uszczelnienie górnej pokrywy
Śruba oczkowa obrotowa
Elektrolityczny polerowany perforowany kosz filtra
Regulowana noga podpierająca
Łatwa i szybka wymiana torebek
Brak wycieku uszczelnienia
Wygodne i pewne urządzenie do szybkiego otwierania
Najlepsza podpora worka filtracyjnego i łatwa do czyszczenia
Stabilna i regulowana konstrukcja


图片4.png

Dane techniczne  

Top w obudowie filtra workowego Znormalizowane informacje
Typ: ciecz płynie od góry, od dołu
Ciśnienie robocze: 0,3 Mpa ~ 0,8Mpa
Materiał: SS304, SS316L
Średnica wlotu i wylotu: przyłącze kołnierzowe 2 "(DN50), odpowietrznik 1/4" i dysza manometru. Można zamontować regulowany uchwyt do podnoszenia i montażu.
Obróbka powierzchniowa: piaskowanie lub polerowanie. wydrążona kulka lub wbudowana podpora, a płaszcz grzewczy może być w opcji


Ref standard :

HG21637-91, GB150-2011

Standard kołnierza:

HG GB SH HGJ JB ANSI JIS.

Rodzaj połączenia:

gwint, obręcz, kołnierz.

Wlot i wylot:

1-1 / 2 ".

Wielkość odwodnienia:

1/4 ".

Model worka filtracyjnego:

1 # 2 #, 3 #, 4 #.

Dokładność filtracji:

0,5um-800um.

Ciśnienie obliczeniowe:

1,6Mpa.

Temperatura obliczeniowa:

120 ℃.

Obróbka powierzchniowa:

szklana kula do piaskowania; Polskie; polski poziom sanitarny

图片2.png


Wybór modelu  

Drawing for top in bag filter.jpg 


Model

Rozmiar torby

Przepływ
M3 / H

Wysokość skorupy
(MM)

Całkowita wysokość
(MM)

Średnica skorupy
(MM)

Średnica worka
(MM)

Wlot i wylot

SGD-IN-1

1

20

500

720

219

170

1 "- 4"

SGD-IN-2

2

40

700

1070

219

170

1 "- 4"


Podanie

产品 说明 模板 254114.png

Automobilowy

Filtracja kąpieli wstępnej, filtracja E-Coat, lakier nawierzchniowy i bezbarwny, podkład, filtry z pierścieniami malarskimi, płyny do czyszczenia części, masy do ciągnienia, smary, płyny do obróbki metalu i filtry wlotowe do pompy.

产品 说明 模板 254459.png

Chemiczny

Odzyskiwanie katalizatora, usuwanie kamienia wodnego, polerowanie wodnych cieczy procesowych, alkaliów, kwasów i rozpuszczalników, filtracja emulsji i dyspersji, usuwanie żelu z żywic. Usuwanie węgla aktywowanego lub katalizatora w przemyśle drobnych chemikaliów jest typowym przykładem wymagającego zastosowania w przetwórstwie chemicznym. Worki filtracyjne INOCO spełniają te wymagania aplikacji, zapewniając wysoką wydajność filtracji w połączeniu z długą żywotnością i niezawodnością.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Przetwarzanie wafli i wiórów, elektroniczne kąpiele trawiące, polerowanie fotochemiczne i filtracja wody wysokiej czystości oraz filtracja wstępna różnych procesów filtracji membranowej w celu poprawy ich opłacalności. Torby filtracyjne INOCO wykazują wymaganą czystość, wydajność i stałą wydajność.

产品 说明 模板 255469.png

Żywność i napoje

Polerowanie filtracji wina, napojów spirytusowych i piwa, usuwanie cząstek z olejów jadalnych, usuwanie sadzy z celulozy, usuwanie śluzu z żelatyny, płynny cukier, gęsty sok, polerowanie syropu kukurydzianego, obróbka skrobi, przetwarzanie mleka i napoje bezalkoholowe. Wiele worków filtracyjnych INOCO jest zgodnych z normami FDA i nawet EWG w zakresie przetwarzania żywności i może sprostać wyjątkowym i zróżnicowanym wymaganiom tych aplikacji.

产品 说明 模板 256007.png

Obróbka metalu

Filtracja oleju hydraulicznego, filtracja systemu wstępnego oczyszczania, odzyskiwanie metali szlachetnych, płyny do obróbki metali i związki ciągnące. Maszyny do czyszczenia części wykorzystują nasze worki filtracyjne, aby zminimalizować pozostałości brudu na częściach.

产品 说明 模板 256358.png

Produkty petrochemiczne

Filtracja olejów smarowych, dodatków do paliw, wzmożony odzysk oleju, filtracja roztworów amin, filtracja płynów glikolowych, procesy oczyszczania gazów, procesy destylacji i krakingu, płuczki aminowe, stacje filtrów off-shore, wiercenia ropy naftowej i płyny iniekcyjne.

产品 说明 模板 256762.png

Farba i lakier

Usuwanie aglomeratów, usuwanie koagulatów farby, filtracja rozpuszczalników, usuwanie zanieczyszczeń magazynujących, linii napełniania i linii mieszania farb, oczyszczanie monomeru.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceutyczny

Odzyskiwanie drogich składników aktywnych, reaktywacja katalizatora, oczyszczanie i usuwanie węgla aktywnego, filtracja żelatyn, hormonów, ekstraktów witaminowych, polerowanie mieszanin ziołowych, usuwanie białek z osocza, filtracja roztworów soli.

产品 说明 模板 257454.png

Żywice, tworzywa sztuczne, farby i powłoki

Filtracja oleju i polimerów, dyspersje, partie polimeryzacji, żywice do powłok puszek, mieszanie tworzyw sztucznych, tusz drukarski, przetwarzanie tworzyw sztucznych, powłoki papierowe, filtracja płynów atramentowych o wysokiej czystości.

产品 说明 模板 257814.png

Uzdatnianie wody

Filtracja wody, oczyszczalnie wody, usuwanie mułu, usuwanie kamienia, usuwanie piasku i alg z wody morskiej, odzyskiwanie żywicy jonowymiennej, usuwanie osadów wapnia, filtracja chemikaliów stosowanych do uzdatniania wody, usuwanie pyłu z instalacji wieży chłodniczej. Filtracja powierzchniowa to dziedzina tradycyjnie zdominowana przez filtrację nabojową. Teraz wysoka wydajność i długa żywotność worków filtracyjnych o wysokiej wydajności INOCO są opłacalną alternatywą dla drogich wkładów.


Zapytanie