Filtr do wody ze stali nierdzewnej

1. filtr do wody ze stali nierdzewnej wprowadzenie to jest zaawansowane, wydajne i łatwe w obsłudze urządzenia filtrowania automatycznego. Takie jak ścieki przemysłowe, filtracja krążącej wody, regeneracja emulsji, leczenie filtracji olejów odpadowych, ciągłego odlewania wody system metalurgicznego...

Szczegóły produktu

1 filtr do wody ze stali nierdzewnejWprowadzenie

Jest to zaawansowane, wydajne i łatwe w obsłudze urządzenia filtrowania automatycznego. Takie jak ścieki przemysłowe filtracja krążącej wody, regeneracja emulsji, leczenie filtracji olejów odpadowych, system ciągłego odlewania wody z przemysłu metalurgicznego, system wody pieca, woda odwapniania system pod wysokim ciśnieniem wody.

image001(001)


2. Zasada działania

■ proces filtracji

niefiltrowanym przepływów cieczy w dolnej części elementu filtru i przechodzą przez filtra od zewnątrz do wewnątrz. A następnie zanieczyszczeń są uwięzieni na zewnątrz elementu. Jak zanieczyszczeń nagromadzonych, Placek filtracyjny będzie stopniowo tworzą. Co może usunąć mniejsze cząstki.

■ proces płukania wstecznego

Tyłu, proces prania jest uruchamiany, gdy filtry osiągnie ustawienie różnicy ciśnień lub czasu.

Manometry różnicowe wyjścia sygnału ciśnienia różnicowego, programowalny sterownik rozpoczyna się, PLC program wyjścia sygnału do siłownika zaworu i zawór spustowy jest otwarty, Odwróć, przepływającej cieczy i przechodzą przez elementy, filtr cząstek stałych ciasto na powierzchni elementu zostaną wyczyszczone.

 

3. nasze usługi

a.Provide projekt techniczny i rozwiązań;

b.New zakład budownictwa wytyczne;

c.Designing i produkcji nietypowych maszyn;

d.Professional szkolenia techniczne i wskazówki na stronie zgodnie z umową;

e.Supply Akcesoria w dowolnym momencie;

f.Tele techniczne doradztwo i usługi;

g.Other specjalne usługi techniczne zgodnie z wymaganiami klienta.

image003Zapytanie