Obudowa filtra wody ze stali nierdzewnej

1. filtr do wody ze stali nierdzewnej obudowa wprowadzenie go składa się z trzech części: torba obudowa, wspieranie kosz i filtr torby. Według natężenie przepływu korzystając z wielu torebki w obudowie torba. Po pierwsze, cieczy wejść do obudowy od wlotu, który może umieszczony z boku lub na górze, i...

Szczegóły produktu

1. filtr do wody ze stali nierdzewnej obudowa wprowadzenie

Składa się z trzech części: torba obudowa, wspieranie kosz i filtr torby. Według natężenie przepływu korzystając z wielu torebki w obudowie torba. Po pierwsze płyn wprowadź do obudowy od wlotu, który może umieszczone z boku lub na górze, a następnie przepływu w worek, który jest usztywniona kosz.


image001

2. aplikacji

a.Automatic siebie czyszczenia filtr może być używany w prawie wszystkich oczyszczania wody przemysłowej, takie jak zaopatrzenie w wodę, woda oczyszczona system, obrzydliwe, woda, zapach słonej wody, który jest używany do chłodzenia, przetwarzania i Straż pożarna ochrony. System zarządzania ten filtr można zapewnić zasoby wodne cyklu i obniżenie kosztów.

b.This mechanicznie oczyścić filtry są szeroko stosowane w przemyśle przetwórstwa do ochrony, wymienniki ciepła, pompy rurociągu, recykling system oczyszczania ścieków, itp.

c. wysoki przepływ czyszczone mechanicznie Sitka może służyć w branży energii elektrycznej do ochrony, wymienniki ciepła, pompy rurociągu, dyszy natrysku wody, ścieków recykling system, itp.

 

3. nasze usługi

o. zapewniają bezpłatny techniczne o pędzla filtr i aplikacji problemów.

B.swobodny na miejscu touring i wprowadzenie nasze fabryki.

c.We dostarcza za darmo proces projektowania i sprawdzania poprawności.

d.We może zagwarantować terminowość dostaw towarów.

e.Close obserwacji wszystkich zamówień przez klientów specjalnych osoby i przechowywać, poinformowany w odpowiednim czasie.

wniosek po sprzedaży f.All odpowiemy w ciągu 24 godzin.

1

image003_03image003_04image003_05Zapytanie