Płynny filtr siatkowy ze stali nierdzewnej

1. ze stali nierdzewnej płyn filtr siatkowy filtr wprowadzenie ze stali nierdzewnej są szeroko stosowane w metalurgii, chemiczne, ropa naftowa, medycyna, żywności, górnictwa, energii elektrycznej i wodociąg miejski. Takie jak ścieki przemysłowe filtracji krążącej wody, regeneracja emulsji, leczenie filtracji...

Szczegóły produktu

1. ze stali nierdzewnej płyn sitko wprowadzenie

Filtr ze stali nierdzewnej są szeroko stosowane w metalurgii, chemiczne, ropa naftowa, medycyna, żywności, górnictwa, energii elektrycznej i wodociąg miejski. Takie jak ścieki przemysłowe filtracja krążącej wody, regeneracja emulsji, leczenie filtracji olejów odpadowych, system ciągłego odlewania wody z przemysłu metalurgicznego, system wody pieca, woda odwapniania system pod wysokim ciśnieniem wody. Jest to zaawansowane, wydajne i łatwe w obsłudze urządzenia filtrowania automatycznego.

image001(001)

2. Nasze zalety

a. krótki czas dostawy: Jeśli jeden kontener 15-20 dni. Oferujemy również niektóre standartowych rur i prętów, jeśli potrzebujesz 3-5 szt, możemy dostawę wkrótce.

b. Bezpieczne pakowanie: olej antykorozyjnym rozprzestrzeniać się na rury i pręty przed wysyłki, plastikowe zaślepki z końców rur do ochrony wewnątrz powierzchni, każdy pręt chronione z kartonu w kształcie rury. Wreszcie pakowane z pakietem zdatny do żeglugi lub w drewnianej kasecie.

c. najlepsze usługi po sprzedaży: ponad 60% produkty sprzedawane są do Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Europy, i wszystkie produkty są zaufane przez klientów krajowych i zagranicznych.

 

3. NASZE USŁUGI

o. zapewniają bezpłatny techniczne dotyczące filtru AHU

B.swobodny na miejscu touring i wprowadzenie nasze fabryki

c.We zapewniają proces projektowania i weryfikacji za darmo

d.We może zagwarantować dostawy na czas próbki i towarów

e.Close obserwacji wszystkich zamówień przez klientów specjalnych osoby i przechowywać, poinformowany w odpowiednim czasie

wniosek po sprzedaży f.All odpowiemy w ciągu 24 godzin

1

2

3Zapytanie