Płynny filtr ze stali nierdzewnej

1. ze stali nierdzewnej płyn filtr wprowadzenie nierdzewne są szeroko stosowane w metalurgii, chemiczne, ropa naftowa, medycyna, żywności, górnictwa, energii elektrycznej i wodociąg miejski. Takie jak ścieki przemysłowe filtracji krążącej wody, regeneracja emulsji, leczenie filtracji...

Szczegóły produktu

1. płynny filtr ze stali nierdzewnej wprowadzenie

Filtr ze stali nierdzewnej są szeroko stosowane w metalurgii, chemiczne, ropa naftowa, medycyna, żywności, górnictwa, energii elektrycznej i wodociąg miejski. Takie jak ścieki przemysłowe filtracja krążącej wody, regeneracja emulsji, leczenie filtracji olejów odpadowych, system ciągłego odlewania wody z przemysłu metalurgicznego, system wody pieca, woda odwapniania system pod wysokim ciśnieniem wody. Jest to zaawansowane, wydajne i łatwe w obsłudze urządzenia filtrowania automatycznego.


2. Parametry techniczne

image001

image002

 

3. self cleaning procesu filtrowania

Gdy różnica ciśnień wlotowych i wylotowych rurociągów osiąga wartość prezentowanej, filtr zostanie uruchomiony proces czyszczenia. Proces cały samoczyszczące zawiera dwa kroki: otwiera zawór spustowy; dwie szczotki ze stali nierdzewnej, które jest napędzana przez silnik wewnątrz będzie szczotkować off zanieczyszczeń, które został schwytany przez siatkę i następnie nieczystości będą odprowadzane od zaworu spustowego... Cały proces trwa około 15 do 60 sekund, w tym czasie do czyszczenia, system filtracji nie przestanie płynąć i kontrolowana przez mechanizm sterowania.

Typ sterowania: ma trzy model tego, czas, ciśnienie różnicowe i sterowania PLC.

 

4. kamienie milowe

1996 r. Wuxi Aochi filtracji Equipment Co., Ltd została założona w Wuxi i stał się pierwszą firmą, do wytwarzania produktów OEM dla firmy zagranicznej w Wuxi.

2007 Wuxi Aochi zrestrukturyzowane i YNT powstała, który jest skupić się na produkcji i sprzedaży filtry i wkłady filtrów.

Nantong ustanowiony 2011 roślina podstawy produkcji elementu filtru.

Furong ustalone 2012 roślin w projektowaniu i produkcji system automatycznego filtracji.

2014 r. restrukturyzacji Guangzhou dingsuo, siedzibę YNT anty korozję urządzenia corp.


image004

 


Zapytanie