Sanitarnych płyn filtry Micron filtr workowy

Płyn sanitarnych filtry serii wprowadzenie INOCO SGD-03 sanitarnych poziomu filter bag jest pierwszym i jedynym typem dla żywności, napojów i przemysłu farmaceutycznego. Ten filtr workowy jest używane w filtrowania cieczy, która jest bezpośrednio lub pośrednio związane z przetwarzania żywności. Dane techniczne INOCO SGD-G2...

Szczegóły produktu

Wstęp Filtry płyn sanitarnych

INOCO SGD-03 seria sanitarnych poziomu filter bag jest pierwszym i jedynym typem dla żywności, napojów i przemysłu farmaceutycznego. Ten filtr workowy jest używane w filtrowania cieczy, która jest bezpośrednio lub pośrednio związane z przetwarzania żywności.

Dane techniczne

INOCO SGD-G2 series sanitarnych filtr workowy jest zatwierdzony do stosowania w żywności i napojów. Materiał filtra workowego są w pełni zgodne z wymogami przemysłu spożywczego, który zapewnia bez problemu w żywności.
Włókna materiału filtra nie jest łatwo odpada, zmniejszyć wpływ włókien wchodzących do filtrowania efekt.
Niezależny system certyfikacji filtr workowy jest zgodny z wymaganiami normy WE i FDA.
Wielowarstwowy filtr workowy, spawane, konstrukcja eliminuje wyciek z oczu igły.
Monitorowanie produkcji ściśle, uniknąć wtórnego zanieczyszczenia w produkcji, magazynowania i przetwarzania.
Osobne opakowania, aby uniknąć zanieczyszczenia podczas transportu, składowania i montażu.
Szczególne sposoby przetwarzania i magazynowania, upewnij się, nie po to, aby być zanieczyszczone po zapakowaniu.Sanitary filter bag.jpg

Nasze zalety

a. bogate doświadczenie: Specjalizujemy się w automatyczny filtr czyszczenia siebie, takie jak filtr pędzla, skrobak filtr, filtr wody ze stali nierdzewnej obudowa, płukania filtra, filtr obudowa i wkład filtra workowego obudowa z 10-letnie doświadczenie.

b. kompletne zakłady produkcyjne dla pędzla filtr: posiadanie precyzja promieniowa, wiertarka, płyta gięcia bułki, Tokarka, typu Strugarki, frezarki, maszyny, wiertarki, frezarki, maszyny do cięcia plazmowe CNC, argon impulsu falownika łuk spawalniczych, falownik topnienia polar gazu ekranowane maszyna do spawania, spawanie manipulator, Zgrzewarka, regulowanymi koło półka, jazdy i innych zaawansowanych urządzeń w osłonie Co2 gazu.

c. test sprzętu dla pędzla samodzielnego czyszczenia filtra: detektor X-ray, Pompa elektryczna Próba wodna, Stretching maszyny i tak dalej, jeśli jest to wymagane, sprzęt konta mogą być wysyłane.

d. nasi technicy zrobi regularnej konserwacji zaplanowane na tych maszynach do zagwarantowania im działa dobrze.

e. wysokiej jakości surowca: możemy przede wszystkim wybrać surowca z duże fabryki stali, takich jak TPCO, BAO STEEL, stal SHA, które są surowce z najlepszych i największych producent w Chinach.

f. ścisłe fizycznych/chemicznych procedur testowania: spełniające wymogi projektowania produktu i procesu, zapewniając niezawodne testowania danych.

g. krótki czas dostawy: Jeśli więcej niż 10 ustawia, 50 dni. Oferujemy również jakiś filtr samoczyszczący standardowej wielkości pędzla, jeśli potrzebujesz 3-5 szt, możemy dostawę wkrótce.

h. Bezpieczne pakowanie: drewniane artykułu można naprawić nasz filtr do wody ze stali nierdzewnej obudowa, wreszcie pakowany w eksporcie drewniane etui, wysyłka znak zostanie ustawiona poza sprawy wskazać odbiorcy informacje o wysyłce.

i. najlepsze usługi po sprzedaży: ponad 60% produkty sprzedawane są do Azji Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Europy, i wszystkie produkty są zaufane przez klientów krajowych i zagranicznych.

Nasze usługi

1. zapewniamy bezpłatny techniczne o pędzla filtr i aplikacji problemów.

2. Darmowe touring na miejscu i wprowadzenie nasze fabryki.

3. Oferujemy Projektowanie procesów i weryfikacji za darmo.

4. możemy zagwarantować terminowość dostaw towarów.

5. Zamknij obserwacji wszystkich zamówień przez osobę i bieżąco terminowo swoich klientów.

6. wszystkie żądania po sprzedaży odpowiemy w ciągu 24 godzin.

图片1.png 

Zaletą technologii

1. Jesteśmy firmą oparte na innowacjach, mamy 13 patentów.

2. jesteśmy gotowi rozwijać wszystkie nowy materiał, tylko wtedy, gdy jest to wymagane w aplikacji.

3. wszystkie nasze innowacje technologii tylko dla jednego celu---najlepszą jakość, nawet, że oznacza wyższe koszty i niższe tempo produkcji.

FAQ

1. co to jest Twój Minimalne zamówienie, możesz wysłać mi próbki?

A: nasze minimalne ilości jest zestaw 1, jak nasz produkt jest Wyposażenie maszynowe, trudno wysłać próbki jest, jednak, możemy wysłać Ci katalog, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

2. po złożeniu zamówienia możesz zorganizować instalacji maszyny obecnie?

A:ALL maszyny będą testowane również przed dostarczeniem, więc prawie z nich może być używany bezpośrednio, również nasze maszyny są łatwe do zainstalowania, jeśli Ci klient potrzebuje naszej pomocy, możemy z przyjemnością wykonam instalację, ale koszt będzie obciążona przez Ciebie.

3. jest Twoja cena konkurencyjna?

A: tylko dobrej jakości maszyny, które dostarczamy. Na pewno będziemy Ci najlepsze fabryki cena oparta na lepszy produkt i usługi.

4. jakie terminy płatności akceptujecie?

A:T / T lub l/c lub West Union lub Moneygram lub Paypal, inni jest mile widziany.

5. jaki jest czas dostawy filtra?

A: Ogólnie rzecz biorąc, 35 dni po zaawansowane płatności, jeśli OEM, będzie to 40-45 dni po dokonaniu płatności Zaawansowana, port dostawy jest Shanghai.

6. jak jest jakość towarów?

A: współpracowaliśmy z wielu światowej klasy towarzyszą przez wiele lat, przykłady, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Conoco Phillips, Samsung, inżynieria, BASF, Bayer, klientów Worlypesons itp.

Nasze produkty otrzymał pozytywną odpowiedź od naszych klientów.


图片6.png 


Zapytanie