Szybkie otwieranie Bag filtr obudowa systemy oczyszczania oleju

Szybko otworzyć torba filtr obudowa wprowadzenie łatwy w obsłudze, wysokiej zaletą filtra workowego, nadaje się do stosowania wysokiego przepływu i częstej wymiany filtra torba technologii, to najbardziej odpowiedniego filtra do partii produkcji bezpieczeństwa i procesu filtracji. Oferuje 1. najbardziej prosty łatwy...

Szczegóły produktu

Szybkie otwieranie torby filtr obudowa wprowadzenie 

Łatwy w obsłudze, wysokiej zaletą filtra workowego, nadaje się do stosowania wysokiego przepływu i częstej wymiany filtra torba technologii, jest najbardziej odpowiedniego filtra do partii produkcji bezpieczeństwa i procesu filtracji.
   

Funkcje 

1. najbardziej prosty łatwy i bezpieczeństwa systemu operacyjnego do użycia, krótki czas przestoju do najkrótszego, zwiększyć produktywność i zmniejszyć koszty operacyjne.
2. trzy point pierścień dociskowy, aby zapewnić dobre uszczelnienie pomiędzy filtr i filtr workowy, dołączone narzędzia sprawiają, że operacja jest bardzo łatwe.
3. wiosna, pomocniczego mechanizmu równoważącego sprawia, że ciężar dachu tak lekkie, jak nic, tylko ręką delikatnie push i pull, można otworzyć dachu lub w dół.
4. wysokiej jakości O pierścień uszczelniający, upewnij się, że operacja jest wygodny i niezawodny.
5. strony i dnie obecnie konstrukcja zapewnia, że płyn może być całkowicie emisji, w tym samym czasie za pomocą stycznej eksportuje do wyboru.
6. standardowego trybu 2 ~ 24 worek (nr 1 i nr 2 torby), największa liczba torba jest 40 worków.


 Water filter  housing.jpg 

 Dane techniczne

Standardy produkcyjne:

GB150 "CS", "U" ASME pieczęć.

Ciśnienie robocze:

0,6 Mpa do 5,0 Mpa.

Temperatura obliczeniowa:

0 ~ 80 ℃.

Zastosowanie średniej:

wody, substancji chemicznych, gazu, itp, w tym materiałów łatwopalnych i wybuchowych.

Uwaga: Ciśnienie i temperatura zależy od siły materiały filtracyjne i specjalne warunki, proszę skonsultować się z nami


     Modelu

Przepływ rate(m2/HF)

N1/N2

ΦD

H1

H2

H3

B

SGD-K-1

160

4"

558

926

508

1727

400

SGD-K-2

200

5"

608

930

508

1727

425

SGD-K-3

240

6"

658

935

508

1727

450

SGD-K-4

320

8"

758

1016

18W

2032

525

SGD-K-5

400

10"

958

1102

483

2266

600

SGD-K-6

480

10"

1008

1102

483

2266

625


 Aplikacji

 

 

 

产品说明模板 254114.png

 

Motoryzacyjny

Filtracji wstępnej kąpieli, filtracja E-Coat, nawierzchnia i lakier bezbarwny, podkład, malować pierścień wiersz filtry, części do czyszczenia płynów, rysunek, związki, smary, płynach do obróbki metali i filtrami wlotu pompy.

 

 

 

产品说明模板 254459.png

 

Chemiczne

Katalizator odzysk, usuwania rur skali, polerowanie wodnym medium, alkalia, kwasów i rozpuszczalników, filtracja emulsji i dyspersji, żel usuwania z żywic. Węgiel aktywowany lub usunięcie katalizatora w przemyśle związki chemiczne jest typowym przykładem wymagających aplikacji w chemicznym. INOCO filtr torby spełniają te wymagania aplikacji, aby uzyskać wysoką wydajność filtracji w połączeniu z długą żywotność i niezawodność.

 

 

 

产品说明模板 255038.png

 

Elektronika

Opłatek i obróbka, elektroniczne trawienie kąpieli, substancji chemicznych polerowania i filtracji wody highpurity i wstępne różnych procesów filtracji membrany do poprawy ich efektywności kosztowej. INOCO filtr torby wykazać wymagana czystość, wydajność i stałą wydajność.

 

 

 

产品说明模板 255469.png

 

Żywność i napoje

Polerowanie filtracji, wina, wódki i piwa, usuwanie cząstek z olejów jadalnych, usuwania sadzy z celulozy, usuwanie śluzu w żelatynami, cukier płynny, sok gęsty, kukurydziany, syrop polerowania, skrobi, przetwarzania, przetwórstwa mleka i napojów bezalkoholowych. Wiele INOCO filtr torby są zgodne z FDA i nawet EWG normy przetwarzania żywności i mogą sprostać wymaganiom wyjątkowych i różnorodnych tych aplikacji.

 

 

 

产品说明模板 256007.png

 

Obróbka metali

Filtracji oleju hydraulicznego, system obróbki wstępnej filtracji, odzyskiwanie metali szlachetnych, płynach do obróbki metali i związków rysunku. Części maszyn do czyszczenia używać nasze worki filtracyjne do minimalizowania pozostały brud na części.

 

 

 

产品说明模板 256358.png

 

Produkty petrochemiczne

Filtracji oleje smarujące, dodatki do paliw, wzmożonego odzysku ropy, filtracja roztworów Amin, filtracji płynów glikolu, procesów oczyszczania gazów, destylacji i pękanie procesów, aminy podkładki, Stacje filtrów off-shore, wiertniczym i wtrysku płynów.

 

 

 

产品说明模板 256762.png

 

Farba i lakier

Usuwania skupień, usuwania farby koaguluje, rozpuszczalnika filtracji, usuwanie składowania zanieczyszczeń, linie do napełniania i linie, oczyszczania monomeru mieszania farb.

 

 

 

产品说明模板 257071.png

 

Farmaceutycznej

Odzyskiwanie z drogich składników aktywnych, katalizator re ogromnych, węgla aktywnego oczyszczania i usuwania, filtracja żelatyn, hormony, witaminy ekstrakty, polerowania mieszanek ziołowych, usuwania białka z osocza, filtracja roztworów soli.

 

 

 

产品说明模板 257454.png

 

Żywic, tworzyw sztucznych, farb i powłok

Filtracja oleju i polimeru, dyspersji, polimeryzacji partii, żywic dla powłok może, compounding tworzyw sztucznych, farb drukarskich, tworzyw sztucznych, powłoki na papier, wysokiej czystości atramentowych filtracji płynu.

 

 

 

产品说明模板 257814.png

 

Uzdatnianie wody

Dobrze filtracji wody, stacje uzdatniania wody, usuwanie mułu, rur usuwanie zgorzeliny, usuwanie piasku i glonów z wodą morską, odzyskiwanie żywicy jonowymiennej, usuwania depozyt wapnia, filtracja substancji chemicznych używanych do uzdatniania wody, usuwania kurzu z wieży chłodniczej instalacji. Filtracja wód powierzchniowych jest obszar tradycyjnie zdominowane przez filtracja kasety. Teraz wysoką wydajność i długą żywotność INOCO wysokiej wydajności filtr torby są tanią alternatywę dla drogich wkładów.

FAQ 

1. czy producent, firma lub osoba trzecia strony transakcji?
A: Jesteśmy producentem, i mamy zbudował naszą firmą od 2007 roku.
2. gdzie znajduje się Twój fabryki?
A: nasz adres fabryki: No.58 Rongxing 3rd Road, Furong industrial park, miasto Wuxi, w prowincji Jiangsu, Chiny.
3. jaki jest czas dostawy urządzenia?
A: W ogóle, czas dostawy, nasze maszyny to około 30 dni, dostosowane maszyny zostaną dostarczone jako negocjacji z naszymi klientami. 4. po złożeniu zamówienia, możesz zorganizować4. Instalacja urządzenia w chwili obecnej?
A:ALL maszyny będą testowane również przed dostarczeniem, więc prawie z nich może być używany bezpośrednio, również nasze maszyny są łatwe do zainstalowania, jeśli Ci klient potrzebuje naszej pomocy, możemy z przyjemnością wykonam instalację, ale koszt będzie obciążona przez Ciebie.
5. jak jest Twój poziom ceny?
A: fabryki bezpośredniej sprzedaży, mamy proces pracy całej linii produkcyjnej od produktów standardowych części OEM.
6. jaki sprzęt masz do kontroli NDT?
A: mamy defektoskop ultradźwiękowy, av miniaturowe magnetycznego detektora, czujka magnetyczna i Penetracja detektora.


图片6.png

Zapytanie