Systemy filtracji cieczowej

1. Płynne systemy filtracji Wprowadzenie Jest to szeroko stosowane do filtracji cieczy, może usunąć cząstki o różnej wielkości z cieczy, w celu uzyskania filtracji cieczy, oczyszczania, separacji, celów odzyskiwania. Składa się z trzech części: obudowa worka, wspieranie kosz i filtr ...

Szczegóły produktu

1. Wprowadzenie do systemów filtracji płynnej

Jest szeroko stosowany do filtracji cieczy, może usuwać cząstki o różnej wielkości z cieczy, w celu uzyskania filtracji cieczy, oczyszczania, separacji, celów odzyskiwania. Składa się z trzech części: obudowy worka, kosza podtrzymującego i worków filtracyjnych. do prędkości przepływu można użyć wielu worków w obudowie worka. Najpierw ciecz wchodzi do obudowy od strony wlotu, która może być umieszczona z boku lub na górze, a następnie spływać do worka filtracyjnego, który jest usztywniony przez kosz. Ze względu na ciśnienie uderzenia płynu, worek wysunie się, a płyn zostanie równomiernie przefiltrowany przez worek i wypłynie z rury wylotowej. Zanieczyszczenia zostają uwięzione w worku, proces filtrowania jest zakończony. Gdy wymieniasz lub czyścisz torbę, po prostu poluzuj śrubę, obracaj pokrętło, podnosząc pokrywkę i weź torbę.

image001

 

2. Szczegóły produktu

Oryginał: Jiangsu, Chiny

Certyfikacja: ISO9001, ISO14001, Cena: do negocjacji

Materiał: aluminium

Termin płatności: TT, LC

Termin dostawy: do negocjacji

Pakowanie: standard eksportu

Rynek: Bliski Wschód / Afryka / Azja / Ameryka Południowa / Europa / Ameryka Północna

Gwarancja 1 rok

MOQ: 100 set

3. Nasze zalety

za. Rozległe doświadczenie produkcyjne: Specjalizujemy się w przemyśle oczyszczania powietrza od ponad 10 lat, Filtr wstępny AHU możemy zoptymalizować projekt przepływu powietrza, zgodnie z dostosowaniem wielkości skrzynki klimatyzacyjnej, do filtrowania wydajności, parametrów wykrywania przepływu powietrza, w celu zapewnienia, że klienci .

b. Surowiec wysokiej jakości: Posiadamy certyfikowany system certyfikacji dostawców, dołączyliśmy do D & B DUNS Registered "

do. Surowe procedury testowania fizycznego / chemicznego: spełnienie wymagań projektu i procesu produktu, dostarczanie wiarygodnych danych testowych.

4.FAQ

1. Jaki jest czas dostawy twojej maszyny?

Odp .: Zasadniczo czas dostawy naszej maszyny wynosi około 30 dni, dostosowana maszyna zostanie dostarczona jako negocjacja z naszymi klientami.

2. Czy maszyna może być dostosowana do naszych potrzeb, takich jak nasze logo?

Odp .: Na pewno nasza maszyna może być dostosowana do twoich potrzeb, Twoje logo jest również dostępne.

3. Ponieważ czas wysyłki będzie długi, jak możesz się upewnić, że maszyna nie zostanie zerwana?

Odp .: Nasza maszyna jest owinięta folią, aby upewnić się, że maszyna może być dostarczona do klienta bez zakłóceń, użyjemy stalowego drutu do zamocowania maszyny wraz z pojemnikiem.

4. Czy mogę wiedzieć, która płatność zostanie zaakceptowana przez twoją firmę?

Odp .: Do tej pory 100% T / T przed wysyłką i 30% depozytu opłaconego przez T / T, zrównoważone płatne przez L / C są dostępne.

image003Zapytanie