Duże worki filtrów worki filtracyjne

Duże worki filtracyjne Wprowadzenie Duża torba filtracyjna serii SGD-01D ma wiele obszarów filtracji i możliwości przechowywania zanieczyszczeń. Istniejący system filtrów workowych może korzystać z tej serii worków filtracyjnych. Może nie tylko przedłużyć żywotność worka filtracyjnego, zmniejszyć częstotliwość wymiany, ale także może ...

Szczegóły produktu

Wprowadzenie dużych worków filtracyjnych

Duży worek filtrujący z serii SGD-01D ma dużą powierzchnię filtracyjną i pojemność składowania zanieczyszczeń. Istniejący system filtrów workowych może korzystać z tej serii worków filtracyjnych. Może nie tylko przedłużyć żywotność worka filtracyjnego, zmniejszyć częstotliwość wymiany, ale także może zredukować przestoje i koszty wymiany. Dzięki zastosowaniu worka filtracyjnego o dużym przepływie klienci mogą zastosować mniejszy filtr, aby spełnić wymagania filtrowania dużych przepływów, co zmniejsza koszty filtrowania.


A dvantages

Pojemność magazynowania zanieczyszczeń jest 1,8 razy większa od tradycyjnego worka filtracyjnego 2 #, co pozwala zaoszczędzić na kosztach i inwestycjach.
Wygląd zewnętrzny jest taki sam jak w standardowej międzynarodowej torbie filtracyjnej, można go łatwo zmodernizować do dużego worka filtracyjnego SGD-G5.
Użyj opatentowanego pierścienia z filtrem serii Sync - Ring ™, z doskonałym efektem uszczelniającym i łatwą instalacją.
Kosz podporowy przeszedł przez niszczycielski test ciśnienia, wysoką wytrzymałość i wysoki poziom bezpieczeństwa.
Dzięki uchwytowi montażowemu dużego worka filtrującego SGD-G5 zamiennik będzie szybszy niż standardowy worek filtracyjny, który jest w ciągu 30 sekund.

Dane techniczne

Dokładność filtracji (μm): 1/5/10/25/50/75/100/150/200
Materiał worka filtracyjnego: PP, PE, NYLON
Temperatura pracy: PP <80 ℃,="" pe=""><140 ℃,="" nylon=""><150>
Max różnica ciśnień wymiany: 0,5-1 kg / cm2 (w zależności od różnej lepkości)
Rozmiar worka filtracyjnego (cale): średnica 7, długość 28
Maksymalny przepływ (woda): 20-45 m3 / h

200 mikronów filtr bag.jpg

Podanie

产品 说明 模板 254114.png

Automobilowy

Filtracja kąpieli wstępnej, filtracja E-Coat, lakier nawierzchniowy i bezbarwny, podkład, filtry z pierścieniami malarskimi, płyny do czyszczenia części, masy do ciągnienia, smary, płyny do obróbki metalu i filtry wlotowe do pompy.

产品 说明 模板 254459.png

Chemiczny

Odzyskiwanie katalizatora, usuwanie kamienia wodnego, polerowanie wodnych cieczy procesowych, alkaliów, kwasów i rozpuszczalników, filtracja emulsji i dyspersji, usuwanie żelu z żywic. Usuwanie węgla aktywowanego lub katalizatora w przemyśle drobnych chemikaliów jest typowym przykładem wymagającego zastosowania w przetwórstwie chemicznym. Worki filtracyjne INOCO spełniają te wymagania aplikacji, zapewniając wysoką wydajność filtracji w połączeniu z długą żywotnością i niezawodnością.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Przetwarzanie wafli i wiórów, elektroniczne kąpiele trawiące, polerowanie fotochemiczne i filtracja wody wysokiej czystości oraz filtracja wstępna różnych procesów filtracji membranowej w celu poprawy ich opłacalności. Torby filtracyjne INOCO wykazują wymaganą czystość, wydajność i stałą wydajność.

产品 说明 模板 255469.png

Żywność i napoje

Polerowanie filtracji wina, napojów spirytusowych i piwa, usuwanie cząstek z olejów jadalnych, usuwanie sadzy z celulozy, usuwanie śluzu z żelatyny, płynny cukier, gęsty sok, polerowanie syropu kukurydzianego, obróbka skrobi, przetwarzanie mleka i napoje bezalkoholowe. Wiele worków filtracyjnych INOCO jest zgodnych z normami FDA i nawet EWG w zakresie przetwarzania żywności i może sprostać wyjątkowym i zróżnicowanym wymaganiom tych aplikacji.

产品 说明 模板 256007.png

Obróbka metalu

Filtracja oleju hydraulicznego, filtracja systemu wstępnego oczyszczania, odzyskiwanie metali szlachetnych, płyny do obróbki metali i związki ciągnące. Maszyny do czyszczenia części wykorzystują nasze worki filtracyjne, aby zminimalizować pozostałości brudu na częściach.

产品 说明 模板 256358.png

Produkty petrochemiczne

Filtracja olejów smarowych, dodatków do paliw, wzmożony odzysk oleju, filtracja roztworów amin, filtracja płynów glikolowych, procesy oczyszczania gazów, procesy destylacji i krakingu, płuczki aminowe, stacje filtrów off-shore, wiercenia ropy naftowej i płyny iniekcyjne.

产品 说明 模板 256762.png

Farba i lakier

Usuwanie aglomeratów, usuwanie koagulatów farby, filtracja rozpuszczalników, usuwanie zanieczyszczeń magazynujących, linii napełniania i linii mieszania farb, oczyszczanie monomeru.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceutyczny

Odzyskiwanie drogich składników aktywnych, reaktywacja katalizatora, oczyszczanie i usuwanie węgla aktywnego, filtracja żelatyn, hormonów, ekstraktów witaminowych, polerowanie mieszanin ziołowych, usuwanie białek z osocza, filtracja roztworów soli.

产品 说明 模板 257454.png

Żywice, tworzywa sztuczne, farby i powłoki

Filtracja oleju i polimerów, dyspersje, partie polimeryzacji, żywice do powłok puszek, mieszanie tworzyw sztucznych, tusz drukarski, przetwarzanie tworzyw sztucznych, powłoki papierowe, filtracja płynów atramentowych o wysokiej czystości.

产品 说明 模板 257814.png

Uzdatnianie wody

Filtracja wody, oczyszczalnie wody, usuwanie mułu, usuwanie kamienia, usuwanie piasku i alg z wody morskiej, odzyskiwanie żywicy jonowymiennej, usuwanie osadów wapnia, filtracja chemikaliów stosowanych do uzdatniania wody, usuwanie pyłu z instalacji wieży chłodniczej. Filtracja powierzchniowa to dziedzina tradycyjnie zdominowana przez filtrację nabojową. Teraz wysoka wydajność i długa żywotność worków filtracyjnych o wysokiej wydajności INOCO są opłacalną alternatywą dla drogich wkładów.


Nasze usługi

Ø Zapewnienie projektu technicznego i rozwiązań;

Ø Projektowanie i produkcja niestandardowych urządzeń;

Ø Profesjonalne szkolenie techniczne i wskazówki na miejscu zgodnie z umową;

Ø Akcesoria zasilające w dowolnym czasie;

Ø Inne specjalne usługi techniczne zgodnie z wymaganiami klienta.

图片1.png

Zapewnienie jakości

1. Ścisła kontrola transakcji obejmowała wszystkie działy, aby zapewnić wykonalność każdego zamówienia.

2.Proces projektowania i walidacji przed rozpoczęciem produkcji luzem.

Ściśle kontrolują wszystkie surowe i pomocnicze materiały, Wszystkie surowce osiągają światowy poziom zaawansowany.

3. Kontrola na miejscu dla wszystkich procesów, zapisy kontrolne są identyfikowalne przez 3 lata.

4. Wszyscy inspektorzy posiadają międzynarodowe certyfikaty.

5. Wykwalifikowani WPS i profesjonalni spawacze gwarantują jakość spawania.

6.100% kontrola gotowych kiełków przed wysyłką.

7. Zaawansowany i kompletny sprzęt do testowania i kontroli: NDT, metalowy mikroskop, tester udarności, tester twardości ...

8. Szkolenie regulaminowe dla personelu przeprowadzającego kontrole.

FAQ

1. Jak mogę dostać się do twojej fabryki?

Odp .: Nasza fabryka znajduje się w pobliżu lotniska w Szanghaju, możemy odebrać cię z lotniska.

2. Czy maszyna może być dostosowana do naszych potrzeb, takich jak nasze logo?

Odp .: Na pewno nasza maszyna może być dostosowana do twoich potrzeb, Twoje logo jest również dostępne.

3. Czy po złożeniu zamówienia zorganizujesz obecnie instalację urządzenia?

Odp .: Wszystkie maszyny zostaną przetestowane na długo przed dostawą, więc prawie z nich można korzystać bezpośrednio, również nasze maszyny są łatwe do zainstalowania, jeśli klient potrzebuje naszej pomocy, z przyjemnością zorganizujemy instalację, ale wszystkie koszty zostanie obciążony przez Ciebie.


Zapytanie