Inline Static Mixer

1.Inline mikser statyczne Wprowadzenie Jest odpowiedni do wysokiej lepkości mieszanie cieczy i cieczy, proces mieszania absorpcji reakcji lub produkcji absorpcji płynów polimerowych, mieszaniny reakcyjnej, proces lub produkcji procesu reakcji ciekłego polimeru, szczególnie dla przepływu o dużej wydajności mają lepsze .. .

Szczegóły produktu

1.Instalator statyczny liniowy Wprowadzenie

Nadaje się do mieszania cieczy i cieczy o wysokiej lepkości, procesu mieszania absorpcji reakcji lub produkcji absorpcji płynu polimerowego, mieszaniny reakcyjnej, procesu lub produkcji procesu reakcji ciekłego polimeru, szczególnie w przypadku przepływu o dużej wydajności, ma lepsze przetwarzanie.

image001


2. Parametry techniczne

Dane mechaniczne projektu

Zakres miksera statycznego

Obudowa i element mieszający

Średnica rury

Zakończ połączenie

ASME 16,5 klasa 150

Temperatura projektowa (° C)


Podanie

█ Jest odpowiedni dla lepkości ≤ 104 CP.

█ Składa się z wielu jednostek X-crossowych i tworzy strukturę typu X.

Nasze atuty

za. Surowiec wysokiej jakości: wybieramy głównie surowiec z dużej fabryki stali, takiej jak TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, które są najlepszym i największym producentem surowców w Chinach.

b. Surowe procedury testowania fizycznego / chemicznego: spełnienie wymagań projektu i procesu produktu, dostarczanie wiarygodnych danych testowych.


FAQ

1. Ponieważ czas wysyłki zajmie dużo czasu, jak możesz się upewnić, że urządzenie nie zostanie zepsute?

Odp .: Nasza maszyna jest owinięta folią, aby upewnić się, że maszyna może być dostarczona do klienta bez zakłóceń, użyjemy stalowego drutu do zamocowania maszyny wraz z pojemnikiem.

2. Jaki jest czas dostawy filtra?

Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, 35 dni po dokonaniu płatności zaawansowanej, jeśli OEM, będzie to 40-45 dni po dokonaniu płatności, portem dostawy jest Szanghaj.

image003


Zapytanie