Filtr worka workowego z filtrem workowym

Obudowa filtra worka Hoop Wprowadzenie Filtr workowy ze stali nierdzewnej typu Hoop nadaje się do niskiego stanu pesymii, co jest ekonomicznym wyborem, ten rodzaj filtra jest wyposażony w przyłącze odpowietrznika i manometru. Można również wybrać worek filtrujący o rozmiarze 1 # i rozmiarze 2 #. Funkcje 1. Ręczne otwarte, V ...

Szczegóły produktu

Wprowadzenie do obudowy filtra worka Hoop  

Filtr workowy ze stali nierdzewnej typu Hoop nadaje się do pracy w warunkach niskiego pesymizmu, co jest ekonomicznym wyborem, ten rodzaj filtra jest wyposażony w przyłącze odpowietrznika i manometru. Można również wybrać worek filtrujący o rozmiarze 1 # i rozmiarze 2 #.

cechy

1. Otwarty obręcz typu V, bez narzędzi.
2. Typowe worki filtracyjne typ dla odniesienia: Rozmiar 1, rozmiar 2, rozmiar 3 i rozmiar 4.
3. Stal węglowa, stal nierdzewna 304, 316L jest opcjonalna.
4. Obróbka złuszczająca lub piaskowanie, powierzchnia wewnętrzna jest łatwa do czyszczenia.
5. Polerowanie sanitarne może spełnić surowe wymagania klientów.
6. Interfejs typu worka standardowego, różnorodna forma instalacji.
7. Szybka otwarta śruba pierścieniowa jest łatwa do otwierania i zamykania.
8. Przestrzeń instalacyjną można szybko dostosować do wymagań miejsca.

图片4.png

Dane techniczne  

Norma projektowo-produkcyjna: HG21637-91 lub ASME VIII
Standard kołnierza: HG, GB, ANSI, JIS, DIN.
Materiał: SS304, SS316L
Ciśnienie robocze: 0,3 ~ 0,8 Mpa
Rodzaj połączenia: Nici, obręcz, kołnierz.
Rozmiar wlotu i wylotu: 1-2 ".
Rozmiar drenu: 1/4 ".
Model worka filtracyjnego: 1 #, 2 #
Dokładność filtracji: 0,5 - 800um.
Ciśnienie obliczeniowe: 1,0Mpa.
Temperatura obliczeniowa: 80 ℃.
Obróbka powierzchniowa: piaskowanie, polerowanie z powierzchnią wewnętrzną lub zewnętrzną.

Wybór modelu  

water bag filter.jpg 


Model nr

SGD-I-1

SGD-I-2

SGD-I-3

SGD-I-4

Wydajność (m3 / h)

20

40

6

12

Powierzchnia filtra (m2)

0,25

0,5

0,09

0,16

Zastosowany stan

Maks. 6 barów / 80 ℃ lub 10 barów / 30 ℃

Maks. 9 barów / 80 ℃ lub 10 barów / 30 ℃

Filtr objętości (litr)

15.5

27

3

4.5

Wysokość montażu (mm)

Około 980

Około 1810

Około 590

Około 900

Masa filtra (kg)

Około 12

Około 17

Około.5

Około 6

Rozmiar połączenia (wlot i wylot)

DN50; gwint 2 "BSP

DN32; 1 1/2 "gwint BSP


Podanie  

产品 说明 模板 254114.png

Automobilowy

Filtracja kąpieli wstępnej, filtracja E-Coat, lakier nawierzchniowy i bezbarwny, podkład, filtry z pierścieniami malarskimi, płyny do czyszczenia części, masy do ciągnienia, smary, płyny do obróbki metalu i filtry wlotowe do pompy.

产品 说明 模板 254459.png

Chemiczny

Odzyskiwanie katalizatora, usuwanie kamienia wodnego, polerowanie wodnych cieczy procesowych, alkaliów, kwasów i rozpuszczalników, filtracja emulsji i dyspersji, usuwanie żelu z żywic. Usuwanie węgla aktywowanego lub katalizatora w przemyśle drobnych chemikaliów jest typowym przykładem wymagającego zastosowania w przetwórstwie chemicznym. Worki filtracyjne INOCO spełniają te wymagania aplikacji, zapewniając wysoką wydajność filtracji w połączeniu z długą żywotnością i niezawodnością.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Przetwarzanie wafli i wiórów, elektroniczne kąpiele trawiące, polerowanie fotochemiczne i filtracja wody wysokiej czystości oraz filtracja wstępna różnych procesów filtracji membranowej w celu poprawy ich opłacalności. Torby filtracyjne INOCO wykazują wymaganą czystość, wydajność i stałą wydajność.

产品 说明 模板 255469.png

Żywność i napoje

Polerowanie filtracji wina, napojów spirytusowych i piwa, usuwanie cząstek z olejów jadalnych, usuwanie sadzy z celulozy, usuwanie śluzu z żelatyny, płynny cukier, gęsty sok, polerowanie syropu kukurydzianego, obróbka skrobi, przetwarzanie mleka i napoje bezalkoholowe. Wiele worków filtracyjnych INOCO jest zgodnych z normami FDA i nawet EWG w zakresie przetwarzania żywności i może sprostać wyjątkowym i zróżnicowanym wymaganiom tych aplikacji.

产品 说明 模板 256007.png

Obróbka metalu

Filtracja oleju hydraulicznego, filtracja systemu wstępnego oczyszczania, odzyskiwanie metali szlachetnych, płyny do obróbki metali i związki ciągnące. Maszyny do czyszczenia części wykorzystują nasze worki filtracyjne, aby zminimalizować pozostałości brudu na częściach.

产品 说明 模板 256358.png

Produkty petrochemiczne

Filtracja olejów smarowych, dodatków do paliw, wzmożony odzysk oleju, filtracja roztworów amin, filtracja płynów glikolowych, procesy oczyszczania gazów, procesy destylacji i krakingu, płuczki aminowe, stacje filtrów off-shore, wiercenia ropy naftowej i płyny iniekcyjne.

产品 说明 模板 256762.png

Farba i lakier

Usuwanie aglomeratów, usuwanie koagulatów farby, filtracja rozpuszczalników, usuwanie zanieczyszczeń magazynujących, linii napełniania i linii mieszania farb, oczyszczanie monomeru.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceutyczny

Odzyskiwanie drogich składników aktywnych, reaktywacja katalizatora, oczyszczanie i usuwanie węgla aktywnego, filtracja żelatyn, hormonów, ekstraktów witaminowych, polerowanie mieszanin ziołowych, usuwanie białek z osocza, filtracja roztworów soli.

产品 说明 模板 257454.png

Żywice, tworzywa sztuczne, farby i powłoki

Filtracja oleju i polimerów, dyspersje, partie polimeryzacji, żywice do powłok puszek, mieszanie tworzyw sztucznych, tusz drukarski, przetwarzanie tworzyw sztucznych, powłoki papierowe, filtracja płynów atramentowych o wysokiej czystości.

产品 说明 模板 257814.png

Uzdatnianie wody

Filtracja wody, oczyszczalnie wody, usuwanie mułu, usuwanie kamienia, usuwanie piasku i alg z wody morskiej, odzyskiwanie żywicy jonowymiennej, usuwanie osadów wapnia, filtracja chemikaliów stosowanych do uzdatniania wody, usuwanie pyłu z instalacji wieży chłodniczej. Filtracja powierzchniowa to dziedzina tradycyjnie zdominowana przez filtrację nabojową. Teraz wysoka wydajność i długa żywotność worków filtracyjnych o wysokiej wydajności INOCO są opłacalną alternatywą dla drogich wkładów.


Kamienie milowe firmy

1996 Wuxi Aochi Filtration Equipment Co., Ltd została założona w Wuxi i stała się pierwszą firmą produkującą produkty OEM dla zagranicznej firmy w Wuxi.
2007 Wuxi Aochi zrestrukturyzowane i YNT powstała, co jest celem
w sprawie produkcji i sprzedaży filtrów i elementów filtrów.
2011 Założona fabryka Nantong bazy produkcyjnej elementów filtrów.
2012 Założona fabryka Furong, do projektowania i produkcji automatycznego systemu filtracji.  
2014 Restructured Guangzhou dingsuo, Powstała YNT anti-corrossion equipment corp.


图片6.png

Zapytanie