Filtr świecy filtra automatycznego płukania wstecznego

Filtr węglowy (model: INOCO-DS-A7) Wprowadzenie Filtr świecowy jest, jak wszystkie filtry ciśnieniowe, widoczny w przewodach procesowych obsługujących dwutlenek tytanu, gaz spalinowy, klarowanie solanki, czerwone błoto, glinkę chińską, czyste chemikalia i wiele innych aplikacje wymagające wydajnego ciasta o niskiej wilgotności ...

Szczegóły produktu

Filtr C i (wprowadzenie modelu: INOCO-DS-A7)  

Filtr świecowy, jak wszystkie filtry ciśnieniowe, można zobaczyć w liniach technologicznych przetwarzających dwutlenek tytanu, gaz spalinowy, klarowanie solanki, czerwone błoto, glinkę chińską, wysokowartościowe chemikalia i wiele innych zastosowań, które wymagają wydajnego filtrowania z ciasta o niskiej wilgotności lub wysokiego stopnia polerowania Filtry kontaktowe są również używane do zagęszczania w celu wytworzenia stężonej płynnej zawiesiny przez częściowe usunięcie fazy ciekłej w postaci przesączu. Ten tryb działania jest możliwy, ponieważ filtry świecowe mogą działać w bardzo krótkich czasach cyklu, wykorzystując wysokie wskaźniki filtracji, podczas gdy ciastka są jeszcze cienkie. Jedną z cech filtrów świecowych stosowanych do zagęszczania jest ich klarowny filtrat, ponieważ grawitacyjne zagęszczacze, analogicznie, wytwarzają przelewy, które zawsze zawierają pewną ilość drobnych zawieszonych ciał stałych.

Zasada działania

Podczas filtracji, która odbywa się w naczyniu ciśnieniowym, ciecz jest tłoczona z zewnątrz przez medium filtracyjne. Stałe łączą się na jego powierzchni i tworzą jednolite ciasto. Ciasto pozostaje na elementach filtra z powodu ich wklęsłego wypukłego profilu i stale utrzymywanej różnicy ciśnień na ich powierzchni. Kiedy spadnie ciśnienie do ustawionego zaworu, zawór wlotowy i wylotowy wyłączy się. Sprężone powietrze wpływa do filtra i suszy placek filtracyjny, w procesie płukania wstecznego cząsteczka zostanie usunięta, a element filtrujący może zostać zregenerowany.

Inną cechą filtrów świecowych jest cylindryczny kształt elementów, które zachowują uformowany placek. Ten kształt, w przeciwieństwie do płyt, liści lub filtrów, zwiększa obszar filtracji, ponieważ placki stają się grubsze i kompensują do pewnego stopnia spadek szybkości filtracji.

Filtry świecowe doskonale nadają się do przenoszenia łatwopalnych, toksycznych i korozyjnych materiałów, ponieważ są autoklawowane i zaprojektowane do niebezpiecznych środowisk, gdy wymagane jest wysokie ciśnienie i bezpieczna praca. Podobnie, mogą być one łatwo powlekane do zastosowań, gdy mają być zachowane wysokie lub niskie temperatury. Te cechy nie są możliwe w przypadku urządzeń filtrujących, które wymagają otwarcia płyt do atmosfery o jeden, aby umożliwić wypływanie ciasta pod koniec każdego cyklu.

Filtry świecowe są dostępne we wszystkich rozmiarach, a większe mogą mieć powierzchnię 200 m2 i zawierają 250 lub więcej elementów filtrujących zainstalowanych na naczyniach o średnicy 2,5 do 3,0 metra. Zakres ciśnienia roboczego jest dość szeroki, ale większość filtrów świecowych działa pod ciśnieniem 6 barów. Może być użyty filtr 1 mikron dla świecy przed filtrem.

Zalety

■ Doskonałe odprowadzanie ciasta.

■ Łatwo przylega do zawiesiny gęstniejącej.

■ Minimalna powierzchnia podłogi.

■ Mechanicznie proste, ponieważ nie ma żadnych skomplikowanych dławików ani łożysk.

■ Mokre i suche usuwanie

■ Odfiltrowane substancje stałe są odwadniane i odprowadzane przez odpowietrzanie, a do reakcji można użyć placek filtracyjny.

■ Ciągłe zgrubienie

■ Ten rodzaj filtra pozwala na ciągłą filtrację bez przerywania przepływu; ciał stałych są spłukiwane z powrotem do cieczy i usuwane w postaci zawiesiny, ten proces filtracji dotyczy głównie procesów, w których wymagany jest przepływ przeciwny.

■ Konstrukcja filtra świecowego, zaprojektowana z myślą o spełnieniu wysokich norm produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym i biotechnologicznym. Wykończenie powierzchni i konstrukcja elementów wewnętrznych umożliwiają skuteczne czyszczenie wszystkich części mających kontakt z produktem.

Ten system filtrowania został pomyślnie zastosowany w tych polach.

■ Dwutlenek tytanu ■ Usunięcie katalizatora
■ Aktualna płyta ■ Fosforowanie
■ Włókno wiskozowe ■ Węgiel aktywny
■ Produkcja niklu ■ Produkcja zeolitów
■ Odsiarczanie gazu opałowego ■ Produkcja oleju jadalnego
■ Oczyszczanie ścieków ■ Chlorowa produkcja alkaliczna
■ Żywica ■ Poliol
■ Produkcja PCV

■ Odsiarczanie gazu


Po wyprzedażach

Inoco zapewnia wysoką jakość, wyspecjalizowaną i terminową obsługę. Możemy dostarczyć wszystkie dane techniczne wymaganego projektu, rysunek, instrukcję produktu, postęp produkcji i ITP.

FAQ

1. Czy jesteś producentem, firmą handlową lub osobą trzecią?

Odp .: Jesteśmy producentem i zbudowaliśmy naszą firmę od 2007 roku.

2. Jaka jest minimalna ilość zamówienia, czy możesz przesłać mi próbki?

Odp .: Nasza minimalna ilość to 1 zestaw, ponieważ naszym produktem jest sprzęt maszynowy, trudno jest wysłać Ci próbki, jednak możemy wysłać ci katalog, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

3. Jaki poziom jakości mają twoje produkty?

Odp .: Do tej pory posiadamy certyfikaty CE, ISO, SGS, TUV, Rosz, ASME.

4. Ponieważ czas wysyłki zajmie dużo czasu, jak możesz się upewnić, że maszyna nie zostanie zerwana?

Odp .: Nasza maszyna jest owinięta folią, aby upewnić się, że maszyna może być dostarczona do klienta bez zakłóceń, użyjemy stalowego drutu do zamocowania maszyny wraz z pojemnikiem.

5. Czy po złożeniu zamówienia zorganizujesz obecnie instalację urządzenia?

Odp .: Wszystkie maszyny zostaną przetestowane na długo przed dostawą, więc prawie z nich można korzystać bezpośrednio, również nasze maszyny są łatwe do zainstalowania, jeśli klient potrzebuje naszej pomocy, z przyjemnością zorganizujemy instalację, ale wszystkie koszty zostanie obciążony przez Ciebie.

6. Jak mogę uzyskać obsługę dodatkową?

Odp .: Wyślemy ci części zamienne bezpłatnie, jeśli wystąpią problemy spowodowane przez nas. Jeśli są to problemy spowodowane przez człowieka, wysyłamy również części zamienne, jednak jest to opłata. Każdy problem, możesz zadzwonić do nas bezpośrednio.


图片 7.png

Zapytanie