W pełni automatyczna filtracja

1. W pełni automatyczna filtracja Wstęp W pełni automatyczna filtracja jest odpowiednia dla filtrów z rurociągiem 1 '' - 36 '' do wyboru, z zaletami ciągłego przepływu płynu, bezpiecznej obsługi, prostej konserwacji, filtr samoczyszczący serii XF jest szeroko stosowany we wszystkich gałęziach przemysłu area.XF-X05 self ...

Szczegóły produktu

1. W pełni automatyczne wprowadzenie filtracji

W pełni automatyczna filtracja jest odpowiednia dla filtrów z rurociągiem 1 '' - 36 '' do wyboru, z zaletami ciągłego przepływu płynu, bezpiecznej obsługi prosta konserwacja, samoczyszczący filtr serii XF jest szeroko stosowany we wszystkich dziedzinach przemysłu. Filtr szczotki czyszczącej charakteryzuje się wysoką wydajnością filtracji w warunkach filtrowania wytrąconych ciał stałych, ciecz przepływa z boku i na zewnątrz, co jest bardziej efektywne w procesie filtracji.

image001


2. Zasada pracy

Proces czyszczenia odbywa się za pomocą skanera ssącego, który wykonuje spiralny ruch skanujący i pochłania zanieczyszczenia na powierzchni siatki i wypływa przez zawór spustowy, skaner jest napędzany przez obrót silnika elektrycznego dwukierunkowo za pomocą śruby.

Otwieranie zaworu spustowego jest kontrolowane przez dwupozycyjny trójdrożny zawór elektromagnetyczny, cały proces trwa około 35 sekund, w tym systemie procesowym utrzymuje stały przepływ.

Woda przepływa przez wlot filtra i płynie z zewnątrz do wewnątrz w kierunku grubej siatki, a następnie przepływa przez drobną siatkę od wewnątrz do zewnątrz, zanieczyszczenie zostanie przechwycone przez drobną siatkę w tym procesie, a także tworzy pewną stratę ciśnienia, gruboziarnista siatka jest przeznaczona do chronić czysty sprzęt i unikać uszkadzania dużych cząstek, aby nie był filtrowany.


3.FAQ

za. Czy mogę wiedzieć, która płatność zostanie zaakceptowana przez Twoją firmę?

Odp .: Do tej pory dostępne jest 100% T / T przed wysyłką oraz 30% depozytu opłaconego przez T / T, zrównoważone płatne przez L / C.

b. O usługach posprzedażnych, w jaki sposób można rozwiązać problemy, które wystąpiły u klienta zagranicznego na czas?

Odp .: Gwarancja na naszą maszynę wynosi zwykle 12 miesięcy, w tym okresie natychmiast zorganizujemy ekspres międzynarodowy, aby upewnić się, że części zamienne zostaną dostarczone jak najszybciej.

Gwarancja jakości: 12 miesięcy po uruchomieniu urządzenia, ale nie więcej niż 18 miesięcy po dostarczeniu sprzętu (gwarancja nie obejmuje części zużywających się).

do. Czy po złożeniu zamówienia zorganizujesz obecnie instalację maszyny?

Odp .: Wszystkie maszyny będą dobrze przetestowane przed dostarczeniem, więc prawie wszystkie z nich mogą być używane bezpośrednio, także nasza maszyna jest łatwa do zainstalowania, jeśli klient potrzebuje naszej pomocy, z przyjemnością zorganizujemy instalację, ale wszystkie koszty zostanie naliczona przez Ciebie.

1

2

3


Zapytanie