W pełni automatyczny filtr

1.W pełni automatyczny filtr Wstęp W pełni automatyczny filtr jest odpowiedni dla filtrów z rurociągiem 1 '' - 36 '' do wyboru, z zaletami ciągłego przepływu płynu, bezpiecznej obsługi prostej konserwacji, samoczyszczący filtr serii XF jest szeroko stosowany we wszystkich gałęziach przemysłu area.XF-X05 filtr szczotek samoczyszczących ...

Szczegóły produktu

1.W pełni automatyczne wprowadzenie filtra

W pełni automatyczny filtr jest odpowiedni dla filtrów z rurociągiem 1 '' - 36 '' do wyboru, z zaletami ciągłego przepływu płynu, bezpiecznej obsługi, prostej konserwacji, filtr samoczyszczący serii XF jest szeroko stosowany we wszystkich dziedzinach przemysłu. Filtr szczotki czyszczącej charakteryzuje się wysoką wydajnością filtracji w warunkach filtrowania wytrąconych ciał stałych, ciecz przepływa z boku i na zewnątrz, co jest bardziej efektywne w procesie filtracji.

image001


2. Zastosowanie

█ Automatyczny samoczyszczący filtr siatkowy może być stosowany w prawie wszystkich oczyszczalniach wody przemysłowej, takich jak woda, oczyszczony system wodny, obrzydliwe wody, zapach słonej wody, który jest używany do chłodzenia, przetwarzania i ochrony przeciwpożarowej. Ten system zarządzania filtrami może zapewnić cykl zasobów wodnych i obniżyć koszty.

CleanedTe mechanicznie oczyszczone filtry są szeroko stosowane w przemyśle przetwórczym do ochrony wymienników ciepła, pompy rurociągów, systemu recyklingu oczyszczania ścieków itp.

Cleaned Mechanicznie oczyszczone sita o wysokim przepływie można stosować w przemyśle elektroenergetycznym do ochrony wymienników ciepła, pompy rurociągowej, dyszy zraszającej, systemu recyklingu ścieków itp.

█ Automatyczny samoczyszczący filtr siatkowy może być używany w przemyśle przetwórstwa celulozy do usuwania włókien z wody, aby zapobiec zatykaniu dyszy, i oddzielać korę i wióry w procesie cyrkulacji.


3. Nasze zalety

za. Bogate doświadczenie produkcyjne: specjalizujemy się w automatycznym samoczyszczącym filtrze, takim jak filtr szczotkowy, filtr zgarniający, obudowa filtra wody ze stali nierdzewnej, filtr płukania wstecznego, obudowa filtra workowego i obudowa filtra kasetowego z 10-letnim doświadczeniem.

b. Kompletne urządzenia do produkcji filtrów szczotkowych: posiadanie precyzyjnej wiertarki promieniowej, gięcie blach, tokarka, frezarka strugająca, wiertarka i frezarka, maszyna do cięcia plazmowego CNC, pulsacyjna maszyna do spawania łukiem argonowym, spawarka do topienia w osłonie gazu polarnego, spawanie manipulator, spawarka z osłoną gazów Co2, samoregulująca półka na koła, napęd i inne zaawansowane urządzenia.

image003_01image003_02


Zapytanie