Filtr do mycia pleców

1. Filtr do mycia pleców Wstęp Automatyczny filtr ssący do płukania wstecznego zapewnia w pełni automatyczne czyszczenie wsteczne w zastosowaniach przemysłowych i może stale oddzielać zanieczyszczenia od wody i innych cieczy. Konserwacja i obsługa aplikacji filtra jest bardzo prosta, ...

Szczegóły produktu

1. Powrót filtr do prania Wprowadzenie

Automatyczny filtr ssący do płukania wstecznego zapewnia w pełni automatyczne operacje mycia wstecznego w zastosowaniach przemysłowych i może stale oddzielać zanieczyszczenia od wody i innych cieczy. Utrzymanie i działanie aplikacji filtra jest bardzo proste, nawet w ciężkich warunkach pracy, może również nadal działać w dobrym działaniu. Ten filtr jest rodzajem zastosowania filtra, który może zapewnić szeroki zakres wszechstronnego wykorzystania przemysłu, to jest może zagwarantować czystość i niezawodność filtrowanej cieczy.

image001


2. Zasada pracy

■ Proces filtracji

niefiltrowany płyn wpływa do dna filtra elementu i przechodzi przez element filtrujący z zewnątrz do wewnątrz. Następnie zanieczyszczenia zostaną uwięzione na zewnątrz elementu. W miarę gromadzenia się zanieczyszczeń placek filtracyjny będzie się stopniowo tworzyć. Które mogłyby usunąć mniejsze cząstki.

■ Proces płukania wstecznego

Proces mycia wstecznego rozpoczyna się, gdy filtry osiągną ustawioną różnicę ciśnień lub czas.

Przetwornik różnicy ciśnień wysyła sygnał różnicy ciśnień, uruchamia programowalny sterownik, sygnał wyjściowy programu PLC do siłownika zaworu, a zawór spustowy jest otwarty, ciecz płynie wstecz i przechodzi przez elementy, placek filtra cząstek stałych na powierzchni elementu zostanie oczyszczony.


3. Nasza usługa

a. Zapewniamy bezpłatną obsługę techniczną dotyczącą filtrów pędzla i problemów z aplikacjami.

b. Bezpłatne zwiedzanie na miejscu i wprowadzenie naszej fabryki.

c. Zapewniamy projektowanie i walidację procesu za darmo.

d. Możemy zagwarantować terminową dostawę towarów.

e.Zamknij śledzenie wszystkich zamówień przez specjalną osobę i informuj klientów na czas.

image003


Zapytanie