Automatyczny filtr samoczyszczący

1. Automatyczny filtr samoczyszczący Wstęp Automatyczny filtr samoczyszczący jest stosowany do mechanicznie oczyszczonych i złożonych zanieczyszczeń o wysokim przepływie, które mogą być dopasowane do przewodów rurowych 10 ”, 12”, 14 ”i 68”. Jeśli przepustowość procesu przekracza 2500 m3 / h, zaleca się stosowanie tej filtracji cieczy ...

Szczegóły produktu

1. Automatyczny filtr samoczyszczący Wprowadzenie

Automatyczny filtr samoczyszczący stosuje się do mechanicznie oczyszczonych i złożonych zanieczyszczeń o wysokim przepływie, które można dopasować do przewodów rurowych 10 ”, 12”, 14 ”i 68”. Jeśli przepustowość procesu przekracza 2500 m3 / h, zaleca się stosowanie tego systemu filtracji cieczy z filtracją wielu zestawów.

image001image003


2. Sam proces czyszczenia filtra

Gdy różnica ciśnień wlotowego i wylotowego rurociągu osiągnie prezentowaną wartość, filtr rozpocznie proces czyszczenia. Cały proces samooczyszczania składa się z dwóch etapów: otwiera się zawór spustowy; dwie szczotki ze stali nierdzewnej, napędzane silnikiem wewnątrz, usuwają zanieczyszczenia, które zostały wychwycone przez siatkę, a następnie zanieczyszczenie zostanie usunięte z zaworu spustowego. Cały proces czyszczenia trwa około 15 do 60 sekund, podczas gdy w tym czasie filtracja system nie przestaje płynąć i jest sterowany przez skrzynkę sterującą.

Typ sterowania: ma trzy modele, czas, różnicę ciśnień i sterowanie PLC.

1

image003_03image003_04image003_05


Zapytanie