Automatyczny system filtra płukania wstecznego

1. Automatyczny system filtra płukania wstecznego Automatyczny system płukania wstecznego jest dostępny dla materiałów wysokotemperaturowych, wysokociśnieniowych i stałych, które są stosowane w trzech metodach czyszczenia, płukania wstecznego, śrutowania, ultradźwięków w celu osiągnięcia ciągłej pracy automatycznej, unikania częstego ręcznego ...

Szczegóły produktu

1. Automatyczny system filtra płukania wstępnego Wprowadzenie

Automatyczny system filtra płuczącego jest dostępny dla materiałów wysokotemperaturowych, wysokociśnieniowych i stałych, które są stosowane w trzech metodach czyszczenia, płukania wstecznego, śrutowania, ultradźwięków w celu osiągnięcia ciągłej pracy automatycznej, unikania częstego czyszczenia ręcznego i niepotrzebnych przestojów, a maksymalne zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska z filtra materiał i pozostałość.

image001


2. Zalety

Unique Dzięki unikalnemu programowi czyszczenia wyposażonemu w spiekane elementy rdzeniowe, efekt czyszczenia jest równy 80% stanu początkowego, znacznie wydłuża żywotność filtra i zmniejsza emisję zanieczyszczeń o 70%.

■ Doskonałe składniki filtracyjne, z porowatym metalowym filtrem spiekanym, skuteczność filtracji może wynosić do 1 mikrona / 99% (dokładność filtra od 1 mikrona do 25 mikronów może być powszechna).

Structure W pełni zamknięta konstrukcja, 100% automatyczny filtr, który nadaje się również do różnych złożonych i w warunkach przeciwwybuchowych.

■ INOCO ma wiele dojrzałych rozwiązań systemowych, natężenie przepływu może wynosić 1-200 T / h. W większości przypadków firma filtrująca INOCO może dostarczyć rysunki w celach informacyjnych.

■ Szeroki wybór wielkości i materiału filtra. INOCO może dostarczyć porowaty spiekany element filtracyjny o grubości 10 mm ~ 200 mm, materiał może być 304L, 316L, monel, hastelloy.


3.FAQ

za. Jaka jest minimalna ilość zamówienia, czy możesz wysłać mi próbki?

Odp .: Nasza minimalna ilość to 1 zestaw, ponieważ nasz produkt to wyposażenie maszyn, trudno jest Ci wysłać próbki, jednak możemy wysłać Ci katalog, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

b. Jaki poziom jakości są twoje produkty?

Odp .: Do tej pory posiadamy certyfikat CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME.

do. Jaki jest czas dostawy Twojej maszyny?

O: Ogólnie rzecz biorąc, czas dostawy naszej maszyny wynosi około 30 dni, dostosowana maszyna zostanie dostarczona w ramach negocjacji z naszymi klientami.

re. Czy można dostosować maszynę do naszych potrzeb, takich jak umieszczenie na naszym logo?

Odp .: Z pewnością naszą maszynę można dostosować do własnych potrzeb. Dostępne jest również logo.

mi. Ponieważ czas wysyłki zajmie dużo czasu, jak możesz się upewnić, że maszyna nie zostanie zerwana?

Odp .: Nasza maszyna jest owinięta folią, aby upewnić się, że maszyna może być dostarczona do naszego klienta płynnie, użyjemy drutu stalowego do zamocowania maszyny z pojemnikiem.

image003

 


Zapytanie