Filtr automatycznego płukania wstecznego

1. Filtr automatycznego płukania wstępnego Wprowadzenie Ten tryb pracy jest możliwy, ponieważ filtry świecowe mogą pracować w bardzo krótkim czasie cyklu, wykorzystując wysokie szybkości filtracji, podczas gdy ciasta są wciąż cienkie. Jedną z cech filtrów świecowych używanych do zagęszczania jest ich przezroczysty filtrat ...

Szczegóły produktu

1. Filtr automatycznego płukania wstecznego Wprowadzenie

Ten tryb pracy jest możliwy, ponieważ filtry świecowe mogą działać w bardzo krótkim czasie cyklu, wykorzystując wysokie szybkości filtracji, podczas gdy ciasta są wciąż cienkie. Jedną z cech filtrów świecowych stosowanych do zagęszczania jest ich klarowny filtrat, ponieważ zagęszczacze grawitacyjne, analogicznie, wytwarzają przelewy, które zawsze zawierają pewną ilość drobnych zawiesin.

image001


2. Zasada pracy

Podczas filtracji, która ma miejsce w zbiorniku ciśnieniowym, ciecz jest tłoczona z zewnątrz przez medium filtracyjne. Bryła łączy się na powierzchni i tworzy jednolite ciasto. Ciasto pozostaje na elementach filtra dzięki profilowi wklęsło-wypukłemu i stale utrzymywanej różnicy ciśnień na nich. Gdy spadek ciśnienia do ustawionego zaworu, zawór wlotowy i wylotowy wyłącza się. Sprężone powietrze wpływa do filtra i suszy placek filtracyjny, w procesie płukania wstecznego cząstka zostanie usunięta, a element filtrujący może zostać zregenerowany.

Inną cechą filtrów do świec jest cylindryczny kształt elementów, które zachowują uformowane ciasto. Ten kształt, w przeciwieństwie do płyt, liści lub filtrów, zwiększa obszar filtracji, ponieważ ciasta stają się grubsze i w pewnym stopniu kompensują spadek szybkości filtracji.

Filtry świecowe są bardzo dobrze przystosowane do obchodzenia się z materiałami łatwopalnymi, toksycznymi i korozyjnymi, ponieważ są autoklawowane i zaprojektowane do pracy w środowiskach niebezpiecznych, gdy wymagane jest wysokie ciśnienie i bezpieczna eksploatacja. Podobnie, mogą być łatwo osłonięte w zastosowaniach, gdy zachowane mają być gorące lub zimne temperatury. Cechy te nie są możliwe na filtrach, które wymagają otwarcia płyt do atmosfery przez jeden, aby umożliwić rozładowanie ciasta pod koniec każdego cyklu.


3. Zalety

■ Doskonałe wyładowanie ciasta.

Ily Dostosowuje się łatwo do zagęszczania zawiesiny.

■ Minimalna powierzchnia podłogi.

Simple Prosta mechanicznie, ponieważ nie ma złożonych dławików lub łożysk.

Discharge Mokre i suche wyładowanie

Filtered Odfiltrowane ciała stałe są odwadniane i odprowadzane przez wydmuch gazu, placek filtracyjny może być użyty do reakcji.

■ Ciągłe zagęszczanie

Type Ten typ filtra umożliwia ciągłą filtrację bez przerywania przepływu; ciało stałe jest spłukiwane z powrotem do cieczy i rozpuszczane w postaci zawiesiny, ten proces filtracji dotyczy głównie procesów, w których wymagany jest przepływ o dużym natężeniu.


4.FAQ

za. Czy jesteś producentem, firmą handlową lub stroną trzecią?

Odp .: Jesteśmy producentem i zbudowaliśmy naszą firmę od 2007 roku.

b. Jaka jest minimalna ilość zamówienia, czy możesz wysłać mi próbki?

Odp .: Nasza minimalna ilość to 1 zestaw, ponieważ nasz produkt to wyposażenie maszyn, trudno jest Ci wysłać próbki, jednak możemy wysłać Ci katalog, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

do. Jaki poziom jakości są twoje produkty?

Odp .: Do tej pory posiadamy certyfikat CE, ISO, SGS, TUV, Rosh, ASME.

re. Ponieważ czas wysyłki zajmie dużo czasu, jak możesz się upewnić, że maszyna nie zostanie zerwana?

e: Nasza maszyna jest owinięta folią, aby upewnić się, że maszyna może być dostarczona do naszego klienta płynnie, użyjemy drutu stalowego do zamocowania maszyny z pojemnikiem.

1

2

3Zapytanie