Separacja ciekłego stałego separatora wody

Wprowadzenie separatora wody z ropy naftowej W procesie separacji oleju i wody, powłoka jest wyposażona w naboje koalescencyjne i wkłady separacyjne, gdy medium przepływa przez jego wewnętrzną część, wówczas będą cztery procesy - filtracja, koalescencja, osadzanie, rozdzielanie, aby zrealizować usunięcie. ..

Szczegóły produktu

Wprowadzenie separatora wody morskiej

W procesie separacji oleju i wody, powłoka jest wyposażona w koalescencyjne naboje i separatory, gdy medium przepływa przez jego wnętrze, wówczas będą cztery procesy - filtracja, koalescencja, osiadanie, separacja, tak aby zrealizować usuwanie wilgoci, średnio alkaliczne i sól kwasu organicznego rozpuszczalna w wodzie i itp.

oil water separator.jpg

cechy

Media najpierw od wewnątrz na zewnątrz przepływają przez kasety koalescencyjne, te wkłady mają specjalną podwójną funkcję filtracji i koalescencji, Wysoce precyzyjna warstwa filtrująca najgłębszych wkładów koalescencyjnych może skutecznie blokować zanieczyszczenia cząstkami, w szczególności przechwytywane zanieczyszczenia, które mają stan stabilności emulgacji, taki jak jak tlenek żelaza i siarczek żelaza itp. również lepiej dla późniejszej deemulsyfikacji i funkcji koalescencji Po tym, jak medium filtracyjne wpadnie do warstwy demulsyfikacji koalescencji, jej specjalny materiał może zrobić demulgację, wtedy woda drobna i wolna wytworzy duży spadek, Duże krople opadną "grawitacja, mniejszy spadek wielkości przepłynie z mediami do kaset separacyjnych, wkłady separacyjne są wykonane przez materiały technologii patentowej o dobrych właściwościach hydrofobowych. kiedy medium z wnętrza na zewnątrz przepływa na kasetach separacyjnych, tylko nośniki przechodzą obok, małe kropelki są całkowicie skutecznie przechwytywane przez wkłady na zewnątrz, a następnie łączą się w duże krople, co dodatkowo oddziela wodę.

Dane techniczne

Materiał powłoki: 20 #, 345Q, stal nierdzewna
Zakres oceny mikronów: poniżej 0,3 mikrona, 0,3 mikrona, 0,5 mikrona, 1 mikrona, 5 mikronów, 10 mikronów
Rozmiar naboju: OD3,5 "4,5.". 6 "; Długość16,18,20,32,36,40,72 ''
Początkowy spadek ciśnienia: ≤50bar
Zmienny spadek ciśnienia: <>
Temperatura pracy: 0 ~ 120 ℃

Wkłady separacyjne

Wkłady separacyjne wykonane są z włókna szklanego o wysokiej gęstości, aby zredukować pękanie i przeciekanie, zaprojektować całą strukturę pojedynczej rury, powierzchnia wkładów jest poddawana obróbce hydrofobowej i oleofobowej i spełnia różne wymagania dotyczące szybkości mikronów.

Struktura

Separator koalescencyjny ciecz-ciecz jest wyposażony w dwie grupy wkładów o różnych funkcjach wewnętrznych; Obudowa separatora jest metalową obudową i wyposażona w manometr, manometr, zawór odpowietrzający, zawór spustowy, złącza próbek online i inne akcesoria.

Przebieg procesu

1. w celu przedłużenia żywotności wkładów koalescencyjnych i poprawy skuteczności odwadniania, zaleca się dodanie filtra wstępnego z przodu separatora filtra koalescencyjnego. Głównym przeznaczeniem filtra wstępnego jest usuwanie średnich zanieczyszczeń o dużych cząstkach tlenku żelaza, siarczku żelaza i innych szkodliwych zanieczyszczeń.
2. Każde urządzenie jest zaprojektowane z by-passem, wygodne w przypadku wymiany wkładów, a następnie zapewnia nieprzerwane działanie systemu.
3. Na dnie każdego urządzenia znajdują się 3 odpływy, które sprzyjają usuwaniu zanieczyszczeń i oddzielaniu odzysku zanieczyszczeń.

Podanie

INOCO SGF Separator cieczy i cieczy jest powszechnie stosowany w benzynie, paliwie do silników odrzutowych i oleju napędowym - w przypadku separacji wody; kaustyczna benzyna, paliwo lotnicze i olej napędowy kaustyczne alkalia; separacja wody lekkich produktów węglowodorowych i petrochemicznych; rozdział nadtlenku wodoru w roboczym ługu macierzystym; separacja kwasowa produktów petrochemicznych i węglowodorów; separacja oleju; rozdzielanie bezwodnego oleju aminowego.


图片1.png

FAQ

1. Jeśli będę musiał zostać w twoim mieszkaniu przez kilka dni, czy jest możliwe zarezerwowanie hotelu dla mnie?

Odp .: Zawsze cieszę się, że dostępna jest usługa rezerwacji hotelowej.

2. Jaki poziom jakości mają twoje produkty?

Odp .: Do tej pory posiadamy certyfikaty CE, ISO, SGS, TUV, Rosz, ASME.

3. Ponieważ czas wysyłki będzie długi, jak możesz się upewnić, że maszyna nie zostanie zerwana?

Odp .: Nasza maszyna jest owinięta folią, aby upewnić się, że maszyna może być dostarczona do klienta bez zakłóceń, użyjemy stalowego drutu do zamocowania maszyny wraz z pojemnikiem.

4. Czy po złożeniu zamówienia zorganizujesz obecnie instalację urządzenia?

Odp .: Wszystkie maszyny zostaną przetestowane na długo przed dostawą, więc prawie z nich można korzystać bezpośrednio, również nasze maszyny są łatwe do zainstalowania, jeśli klient potrzebuje naszej pomocy, z przyjemnością zorganizujemy instalację, ale wszystkie koszty zostanie obciążony przez Ciebie.


图片6.png


Zapytanie