Strona główna > O nas

YNT Petrochemical Machinery Equipment Co., Ltd. jako spółka zależna w 100% założona przez Wuxi Aochi Filter Equipment Co., Ltd. w kwietniu 2007 r. W Wuxi w Chinach, jest jednym z wiodących krajowych dostawców mikrofiltrów, a także jest szczególnie dobra w konstrukcja filtra w trudnych warunkach. Do podstawowych produktów należą filtry separujące, mikrofiltry, filtry workowe, filtry naczyń ciśnieniowych, filtry do czyszczenia automatycznego, filtry wysokociśnieniowe, mieszalniki statyczne i lusterka widokowe i tak dalej. Taka seria produktów została doceniona i doceniona przez wielu klientów, takich jak China National Offshore Oil Corporation, Roc Oil, Fluor Corporation, Technip, Departament Projektów Gazu Zachodnio-Wschodniego China National Petroleum Corporation, Shell, Nanjing Steel Group, BASF i Sony .


YNT angażuje się w dostarczanie klientom w globalnym przemyśle najbardziej ekonomicznych i najbardziej profesjonalnych rozwiązań filtracyjnych, wybierając najlepsze na świecie urządzenia do produkcji filtrów i procesy produkcyjne, integrując lata doświadczeń w zakresie badań i rozwoju w procesie naboju i stosując różnorodne metody filtracji i technologie separacji kompleksowo. Spiekany nabój, złożony wkład ze stali nierdzewnej, klinowy nabój, wkład membranowy i inne media filtracyjne połączone z różnie zaprojektowanymi powłokami filtra były szeroko stosowane w przemyśle petrochemicznym, rafinacji ropy naftowej, nowej energii, stali i żelaza, chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym i uzdatnianie wody i inne gałęzie przemysłu.

YNT od wielu lat świadczy usługi na rzecz społeczności przemysłowej, ściśle wdrażając Międzynarodowy System Jakości ISO9001. Dzięki wielu działom projektowym w kraju, YNT może zaoferować Państwu najlepszy system obsługi posprzedażnej, a my jesteśmy w stanie przybyć na miejsce, aby służyć Ci w ciągu 24 godzin w Chinach.

W przyszłości YNT, stosując się do podstawowych wartości "bezpieczeństwa, profesjonalizmu, innowacji i współpracy", będzie nadal dostarczać klientom produkty o lepszej jakości i bardziej wydajne usługi, a także będzie starać się wnieść nowy wkład w innowacje technologii filtrowania.